Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Helix Piercing Ehted

Kõik disainid, mida tahaksid kanda oma helixis

Oled vaadanud 24 tooteid 331-st
Lae rohkem

Helix neet

Väga trendikas helix neet on uskumatult populaarne ja me saame loomulikult aru, miks. Helix on sinu kõrva ülaserva kumer osa, kus saad kanda ilusaid ehteid tervel sellel kumerusel. Seega on sinu kõrvaehete täpne asukoht vaid sinu enda maitse ja loovuse otsustada.

Tänu sellele, et see piercing pakub palju erinevaid eneseväljendusvõimalusi, on see üsna ainulaadne ja me ütleksime lausa, et ainulaadselt ilus. Kui otsid hämmastavaid helix-ehteid, mis tabavad sinu stiili, oled jõudnud õigesse kohta. Vali suurest valikust ehteid kõikide stiilide, riietuste, meeleolude ja aastaaegade jaoks. Hangi need meie usaldusväärse ja jälgitava tarne abil ja ole valmis nägema välja vapustav, nii lihtne see ongi!

Siin on isegi rohkem kui ühe needi jaoks piisavalt ruumi, nii et saad kokku panna vapustava kahekordse helixi või miks mitte ka kolmekordse helixi - sinu julgus ja kujutlusvõime on ainus piir, mis sind takistab. Beyoncé rokib viit spiraal-piercingut ja ta näeb alati välja lihtsalt vapustav.

HelixHelix

Nagu näha, on olemas palju erinevaid helix piercinguid. Kui sul on üks selline, mis asub kõhre ülaosa peal, mis on kõige lähemal laubale, siis nimetatakse seda forward helix piercinguks. See on natuke sarnane traguse, rooki või daith piercinguga ning sobib nendega hästi kokku, nagu Rihanna ja Scar Jo on igatahes tõestanud.

On olemas ka lame helix piercing, mis ei asu mitte kõrva serval, nagu enamik helixi piercinguid, vaid lamedal alal vahetult enne volditud serva. Loomulikult on võimatu kategoriseerida iga millimeetrit, millele iga millimeeter on võimalik asukoht ehte jaoks, seega ei ole enamikul variatsioonidel nime. Võib-olla leiutad sa uut tüüpi helix-piercingu, kui lood oma isikupära jaoks täiusliku välimuse.

Lisaks laiale paigutusvalikule võid kanda oma helixis erinevaid ehteid. Sa võid valida midagi elegantset, nagu keerdus helix rõngas või väike helmestega labret, mis annab laheda teraviku välimuse. Samuti võid tõeliselt tähelepanu tõmmata sädelevate kiviga kaunistatud disainiga või piikidega hobuserauaga. Ja pea meeles, et helix võimaldab sul kombineerida ehteid unikaalselt sinu jaoks kordumatul kujul.

Helix KõrvarõngadHelix Kõrvarõngad

Tutvu meie kollektsiooniga ja leiad taskukohaseid helix ehteid lugematutes stiilides ja kujundustes, mille hulgast valida. Sinu uued lemmikud pilkupüüdjad ootavad, vali need juba täna!

KKK

Milline on standardne suurus?

Helix-piercingud on tavaliselt 1,2 mm pikkused. See on igaühel erinev ja sinu augustaja võib soovitada sinu kõrva jaoks suuremat või väiksemat nõela. Kuid üldiselt sobivad sellise keerme paksusega needid ja rõngad enamiku helix augustuste jaoks.

Kui tegemist on vardapikkusega, veendu, et see sobib ideaalselt, sest kui varras on pikem kui vaja, võib see nihkuda ja ärritada sinu augustust. Hea standardpikkus on 6 mm.

Sama kehtib ka rõnga läbimõõdu kohta. Mida laiem on läbimõõt, seda kergemini paindub ümbermõõt ja vastupidi, nii et suuremad rõngad istuvad lõdvemini kui väikesed. Helix kõrvarõnga standardläbimõõt on 6-10 mm, sõltuvalt soovitud sobivusest ja paigutusest ning sinu anatoomiast. Kõrvarõngaste puhul on tore, et juba ainuüksi suuruse erinevus tekitab väga erinevaid efekte, nii et võid julgelt katsetada.

Pea meeles, et kui augustus on uus ja alles paraneb, peaksid kandma pikema vardaga ehteid, et kompenseerida turset. Soovitame paranemisperioodi ajal hoiduda rõngastest, sest need keerlevad augustuse sees kergesti, põhjustades ärritust.

Helix KõrvaaukHelix Kõrvaauk

Kui kaua võtab helix augustuse paranemine aega?

Kuna helix on osa kõhrest, erinevalt pehmest kõrvanibust, võtab paranemine aega. Helix augustuse paranemisaeg on õige hoolduse korral umbes 6-12 kuud. Ole teadlik, et kui sinu piercing ärritub või nakatub, võtab see kauem aega, nii et ravitse oma helix-piercingut hoolikalt, kuni see paraneb.

Kuidas hooldada oma helix augustust, kuni see paraneb?

Paranemise ajal puhasta oma uut helix augustust kaks korda päevas, ilma ehteid eemaldamata: üks kord vee ja seebiga tundliku naha puhul ja üks kord soolalahusega. Sool aitab vedelikke haavast ära juhtida. Pea kinni kahest igapäevasest puhastamisest, sest kui sa sellega liialdad, ärritad oma augustust veelgi rohkem.

Ära kunagi puuduta oma augustust paranemise ajal, välja arvatud siis, kui sa seda puhastad, sest muidu on oht, et sa nakatad selle bakteritega oma kätelt. Pea meeles, et paranevad augustused on väga tundlikud.

Helix PiercingHelix Piercing

Kas helixi augustamine on valus?

Skaalal 1 kuni 10 ei ole helixi augustamine valulikkus rohkem kui 3. Seega kui valu on see, mis hoiab sind tagasi laheda helix augustuse tegemisest, ei ole sul midagi karta.

Loomulikult peaksid sa alati laskma endale augustuse teha ainult professionaalil, kes kasutab õigeid seadmeid ja tunneb protseduuri. Seda ka selleks, et tagada õige hügieen ja vähendada kudede kahjustamise ohtu.

Milline materjal on helixi augustuse jaoks parim?

Uute piercingute ja nikliallergiliste inimeste puhul soovitatakse kasutada titaani, sest see on tundlikule nahale õrn. Muul juhul vali, mis iganes sulle meeldib, näiteks 14k kuld või kirurgiline teras.

Helix NeedidHelix Needid