OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Tragus

Tragus ehe on üks delikaatne, aga samal ajal ka väga julge kaunistus. See asub kõrva traguses, piirkond kõrva kuulmekäigu ees. Kõige tavalisemad tragus neediehete disainid, mida selles piirkonnas kantakse, on pisikesed rõngad või lühikesed labretid, mille otsas on väike disain. Selle needi asukoha tõttu on võimalikud valikud natuke limiteeritud, kui oled valimas perfektset ehet. Aga ära muretse, me hoolitseme su eest. Alates väikestest labrettidest kuni pisema suurusega tragus kõrvarõngasteni, sa leiad oma soovitud ehte meie veebilehelt. Vaata järele need needid:

Paranemisaeg, valu & ehte vahetamine

See on kõhre neet, mis tähendab, et selle augu tegemine on natuke valusam. Siiski, see valu kestab vaid korraks ja täiesti talutav. Paranemisaeg on 2-3 kuud. Kuigi see võib varieeruda olenevalt inimesest, võttes mõnel juhul isegi kuni terve aasta.

Puhasta oma tragust kaks korda päevas ja lase sellel enne ehte vahetamist täielikult paraneda. Sinu needistus peaks täiesti paranenud olema kuue kuu möödumisel, seega siis peaks sul juba olema võimalik uut disaini kanda. Pane tähele, et võib olla väga keeruline seda ehet vahetada, sest see asub väga väikeses kõhres kõrvas. Kui sa vahetad oma ehet peegli ees, vannitoas, siis pea meeles katta äravoolu ava juhul kui ehe peaks kraanikaussi kukkuma.

Oled vaadanud 24 tooteid 230-st
Lae rohkem