Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Rook Piercing Ehted

Perfektsed disainid sinu kõrva servadele

Oled vaadanud 24 tooteid 143-st
Lae rohkem

Rook Needistus

See on üks haruldasematest augustamistüüpidest, aga sellel needil on nii palju potentsiaali. Tema ainulaadne välimus eristab sind massist ja võimaldab sul oma loo mõjujõuliselt rääkida. Meil on suur valik ilusaid rook piercingu ehteid erinevates kujundustes, materjalides ja suurustes, alates väikestest 14K kullast rõngastest kuni suurte titaanist neetideni. Nii et olenemata sellest, kas soovid täiustada oma tavapärast stiili või eksperimenteerida täiesti uue välimusega, meil on midagi sinu jaoks. Mine edasi ja uuri!

Rook-piercing istub kõrva siseküljel asuva kõige ülemise kõhreosa küljes, helixi ja daithi vahel. See kõrge koht tõstab sinu rook'i ehte sellisesse positsiooni, mis nõuab tähelepanu, ilma et see oleks liiga nähtav ja pilkupüüdev. Seda märgatakse kindlasti, kuid samas on see ka elegantse välimusega. Nagu teisedki kõhrega seotud augustustüübid, kipub rook väljendama end peenelt, olles samas mitte vähem muljetavaldav.

Kui sul on pikad juuksed, on rook kergesti varjatud, kui su juuksed on lahti. Nii saad otsustada, kas säästa blingi õigeks hetkeks või lase tal aeglaselt põleda, et inimesed hingetuks teha, üks kiusav pilk korraga. Kuid isegi ülespandud või lühikeste juustega on sinu rook ehted väga efektsed ja panevad inimesi kindlasti kaks korda vaatama.

Kõik kõrvaneedi tüübid on muutunud väga populaarseks, kuid rook needistus on veidi vähem levinud kui sarnane daith piercing, ja see asjaolu on veel üks hea põhjus, miks valida rook. See näitab, et sa julged käia oma teed ja luua oma stiili. Igasuguseid ehteid saab kanda kui vinge statement-ese, kui need on paigutatud rook-piercingusse, ja samal ajal on sellel kõik teiste kõhre needistuste õrnad võlud. Ükskõik, kas sa tahad karjuda nagu lõvi või laulda nagu lind, on rook needistus sinu jaoks ideaalne. Me ei jõua ära oodata, mida sa sellega teed!

Rook NeetRook Neet

Kuna rooki augustus läbib serva, saab sinna sobitada enamikku ehteid, näiteks rõngaid ja kaardus barbelle. Kõrgemal asetsemise tõttu on rookil veidi rohkem ruumi kui daith või tragus needile (sõltuvalt muidugi sinu kõrva täpsest kujust), mis võimaldab sul kasutada suuremaid rook kõrvarõngaid ja pikemaid vardaid, kui see on sinu soov.

Meie mitmekülgsest rook ehete kollektsioonist on paljud meie enimmüüdid üsna lihtsad rook rõngad, mis näitavad graatsiat ja enesekindlust. Vali oma lemmikvärv ja -mõõt sujuva rõnga või opaalkivi jaoks või tutvu julgemate . Muidugi, kui sulle meeldib rohkem sära ja kirevus, on art deco labret just sinu jaoks. Sinu unikaalse rook stiili valikuvõimalused on piiramatud, nii et sukeldu meie valikusse juba täna ja tule taas esile uute, põnevate ideedega. Tänu meie kiirele tarnele saad neid kohe proovida. Naudi!

Rook EheRook Ehe

Kui kaua võtab rook needistuse paranemine aega?

Serv, millel rook asub, on üsna paks, nii et selle paranemine võtab kauem aega. Korraliku hooldamise korral on rook needistuse paranemisaeg 6-12 kuud.

Selle aja jooksul ära maga läbistatud kõrva peal ega puuduta mingil viisil paranevat augustust, sest see võib kergesti ärrituda või nakatuda. Puuduta oma augustust ainult selle puhastamisel, mida kogu paranemisperioodi jooksul peaksid tegema kaks korda päevas: üks kord vee ja kvaliteetse seebiga ning teine kord soolalahusega.

Rook RõngasRook Rõngas

Mida peaksin ma teadma ennem rook needistuse tegemist?

Rook piercingut võib olla raske teha, sest augustatav kõhr on paks ja seda on raske paigal hoida. Seetõttu on rook piercing valulikum kui teised, näiteks daith piercing. Skaalal 1-10 on valu 6 - seega mitte väljakannatamatu, kuid sa tunned seda kindlasti.

Samuti peaksid sa rook needistuse paranemise ajal kandma üsna väikeseid ehteid, mida ei ole lihtne häirida ja liigutada, seega väldi esialgu rõngaid või pikki vardaid. Hiljem, kui see on täielikult paranenud, võid kanda mida iganes sa tahad.

Rook KõrvarõngasRook Kõrvarõngas

Millist tüüpi ehe on rook needistuse jaoks hea?

Rook näeb fantastiline välja koos mis tahes kõrvaneedi ehetega. Kinnise helmega rõngad, kumerad barbellid, kalliskivid, needid, filigraanid, kõik, mida sinu moesüda ihaldab. Enamik meie ehteid on valmistatud väga kasutajasõbralike lukustusmehhanismidega, mis võimaldab sul vahetada oma stiili nii tihti kui soovid ja proovida palju erinevaid variante oma isikliku väljendusviisi jaoks.

Neet RookNeet Rook

Milleks rook needistus hea on?

Mõned ütlevad, et kõrvaneedistus, nagu rook ja daith, aitavad ravida migreeni peavalu. Selle kohta puuduvad seni tõendid, kuid spekuleeritakse, et nende augustuste mõju on võrreldav akupunktuuri mõjuga - või siis võib tegemist olla mingi platseeboga. Me ei tea, kas rook augustuse tegemine aitab tõesti migreeni leevendada, ja me ei soovita seda sel eesmärgil teha. Aga me peame tunnistama, et see on huvitav, eks ole?