BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

Rook

Koos kõrvaehete populaarsusega muutus trendikaks ka rook neet. Rook on kõrheneet, see tehakse vertikaalselt, mis lubab kahe-poolsel neediehte disainil välja paista. Rook needid on peened eksessuaarid kõrva ülaservas, välimise kõrvalesta ja sisemise kõrvalesta vahel. Kõige eelistatumad rook ehtetüübid on rõngad, kaardus barbellid või needid nagu südamekujuline rõngas. Tõesti, see on täiesti isikliku eelistuse küsimus, millise ehte sa sinna paned, peale seda kui see neediauk on täielikult paranenud. Meie laos on igat tüüpi ilusaid disaine, mida saad oma rook needina kasutada, sa saad ise valida omale perfektselt sobiva needi.

Lihtne roosakaskuldne kaardus barbell

Kuu-kujuline rõngas tsirkoonist kiviga

Elegantne kaardus barbell läikivate kivikestega

Südamekujuline ehe paljudes erinevates värvitoonides

Augustamise protsess, paranemisaeg & muud

Kuigi see needistus võib välja näha kui natuke keerulisem teostatav, kogenud augustaja saab sellega lihtsalt ja turvaliselt hakkama. Seetõttu on väga oluline valida stuudio ja augustaja, keda usaldad ja tead, et tal on palju aastaid kogemust. Valutase peaks olema sama nagu teiste kõhre needistustega - torge ja siis natuke puksimist kui ehe sisse pannakse. See peaks olema kiire ja kerge protsess ja sa saad oma rook ehet uhkusega kanda kõigets mõne minuti möödudes.

Selle asukoha tõttu võib rook kõrvaneedi paranemisaeg olla natuke keerulisem kui teiste asukohaga neetide puhul. Nii nagu teiste kõhre needistuste puhul, see võtab umbes kuus kuni kaksteist kuud kuni sinu keha on täielikult paranenud. See võib sõltuda paljudest asjadest ja mõned inimesed lihtsalt paranevad kiiremini kui teised. Sa pead oma rook needistuse rahule jätma. Väldi selle katsumist, liigutamist või ükskõik millise trauma põhjustamist sellele piirkonnale. Proovi magada teise külje peal, nii et su neet saab parandada ilma ärritamata. Nii nagu kõikide needistustega, sa saad aidata kaasa oma needi kiiremale ja efektiivsemale paranemisele, kui järgid hoolsalt järelhoolduse nõuandeid. Parim viis selleks on kasutada soolalahust mõned korrad päevas, mitte liigutades oma rook neeti ja lubades oma kehal paraneda. Kui sa koged midagi ebatavalist või sul on lihtsalt küsimusi, võta ühendust oma augustusstuudioga. Nad peaksid olema suutelised pakkuma sulle vastuseid ja täiendavat abi.

Paljusid disaine saab kanda rook ehtena, aga kõige tavalisem on kaardus barbell. See on kõige kergem sinu kehale paranemiseks kuna see ei liigu ringi nii palju kui rõngas liiguks. Isegi kui sa soovid alustamise ehteks valida rõngast, kaalu hoopis kaardus barbelli. On olemas väga palju erinevaid ja ägedaid ja võib-olla armud sa sellesse kui see sul lõpuks kõrvas on. Peale seda kui sinu rook neet on korralikult paranenud, saad sa vahetada selle ükskõik mis meelepärase disaini vastu. Sa leiad väiksema diameetriga rõngaid, mis näevad välja imelised. Kui sa ei tunne ennast mugavalt ise ehet vahetama, palu oma augustajat. Nii saad olla kindel, et sinu valitud neet on perfektse suurusega ja on sisestatud ilma piirkonda vigastamata.

Oled vaadanud 24 tooteid 148-st
Lae rohkem