BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

Industrial

Industrial kõrvarõngad on ühed kõige unikaalsemad ehted, mida kanda. Industrial neediehteks on industrial varras, mis läheb läbi kahe neediaugu kõrvas. See võib asetseda ükskõik millises kõrvaosas, aga kõige tavalisem asetus on kõrva ülaosas, kus helix ja helixi vastas olev neediauk on ühendatud industrial barbelliga. Kui mõtled teha endale industrial neeti, siis arvesta sellega, et tegelikult tehakse sulle kaks neediauku korraga. Sa mõtled, et see muudab maksumust ka, aga tavaliselt pead sa maksma aint ühe hinna, mis võib olla kuskil 25€-60€ vahel olenevalt stuudiost. Kindlasti vali professionaalne augustaja, kellel on vajalik kogemus ja kes kasutab professionaalseid vahendeid. Ära kunagi mine augustaja juurde, kes tahab kasutada püstolit sinu kõrva augustamiseks.

Paranemisaeg & Järelhooldus

Kui sa tahad endale saada kõige levinumat industrial disaini, mis on kaks auku kõrvakõhres, tuleb sul arvestada pika paranemise ajaga. See võib võtta kuni kuus kuud või rohkemgi. Kindlasti pea kinni õigetest järelhoolduse nõuannetest. Sa võid kasutada Soolalahust, et hoida augustusi ümbritsevad piirkonnad puhtana. Pese oma käed ja kasuta vatitikku, et pühkida oma industrial needi ümbrus. Kui sa tunned vajadust, siis võid sa oma needistusi leotada, kasutades vatipatja. Veel mõned nõuanded, mida saad teha paranemisprotsessi kiirendamiseks; hoia needi piirkonnast juuksed eemale, proovi mitte magada oma värskelt augustatud kõrva peal. See põhjustab valu ja ärritust, mida sa peaksid vältima.

Disaini tüüp

Sa saad paranemisprotsessi kiirendada valides sobiva ehte. Sinu esimene neet peaks olema lihtne titaanist barbell. Lõpuks kui sinu neediaugud on täielikult paranenud (peale 6-8 kuud), võid sa mõelda uute disainide peale, mille vastu esmane neet välja vahetada. Osta oma industrial kõrvaehted Bodymod’i veebipoest on super idee, sest meil on parima kvaliteediga, unikaalsed disainid. Me laos leiate näiteks selliseid neete:

Noolega varras kolmes värvitoonis

Südametukse viies eri värvis

Barbell ilusate lehtedega

Oma ehte vahetamine ei tohiks olla keeruline protsess, aga kui sa tunned end ebakindlalt, siis võid sa alati oma augustajalt abi paluda, et ta näitaks sulle, kuidas see käib. Mõlemad barbelli otsad on võimalik lahti keerata. Peale käte pesemist, keera üks ots otsast ära ja tõmba ettevaatlikult varras välja. Uue ehte panemine peaks olema täpselt sama lihtne. Ole alati tähelepanelik, et pesed oma käed ja uue ehte enne selle kandmist, et vältida bakterite sattumist sinu neediaukudesse. Kui sa hoolitsed augustuste eest hästi, siis saab sinu kogemus uue industrial needistusega olema fantastiline ja väga lõbus.