Industrial Piercing EhtedIndustrial Piercing Ehted

Industrial Piercing Ehted

Avasta lai valik industrial piercing ehteid eri kujudes, värvides, suurustes ja stiilides

Oled vaadanud 24 tooteid 24-st

Industrial Neet

Kes saaks öelda "ei" enesekindlale kaks-ühes-piercingule? Industrial kõrvaneedil on jõud, millega tuleb arvestada, märkamatu ja omal moel võluv. Muuda oma neet veelgi silmapaistvamaks meie uhkete kujundustega. Vali kvaliteetsete industrial needi ehete hulgast sulle sobiv suurus, värv ja materjal, sealhulgas kirurgiline teras ja akrüül. Mine edasi ja avasta oma lemmikud juba täna.

Industrial neet on tõeliselt ainulaadne, sest see koosneb kahest helix needist, mida ühendab pikk varras. Helix on kõrva volditud ülemine äär, ja kui seda läbib kaunis ehe, ei saa keegi kõrvale vaadata. Industrial neet on ainulaadne aksessuaar, mis nõuab austust ja võimaldab sul rääkida oma lugu, tagades, et sinu hääl on kuuldavaks saanud. Üks Miley Cyruse vapustavaid kõrvaauke on industrial ja isegi tema paljude teiste kaunistuste seas paistab see tõeliselt silma.

Industrial NeetIndustrial Neet

Industrial vardaga neet näitab vaieldamatult sinu julgust olla sina ise. Kui otsid suurepärast viisi, kuidas tõestada oma tõekspidamiste tugevust, on industrial ideaalne. Ja mitte ainult ei loo see augustustüüp iseenesest tugevat kuvandit, vaid õige ehtedisain võib seda veelgi rohkem vürtsitada ja sobitada seda sinu isikliku stiiliga. Kõige lihtsam industrial ehe on sirge vardaga, ja see on väga populaarne, elegantne valik. Kuid sulle võib meeldida ka midagi pisut elavamat, näiteks südamelöögi graafikaga sujuv kuju, või lihtsalt nutikas keerdkäik sirgel vardal, näiteks lahe nool. Pea meeles, et saad valida ka erinevaid värve, mis muudab täielikult isegi kõige lihtsamate ehete välimust.

Industrial Piercing JewelryIndustrial Piercing Jewelry

Industrial kõrvarõngad on oma olemuselt haruldased, kuid alati saab kombineerida rohkem kui ühte kõrva augustust, et teha midagi, mis on täiesti sinu moodi. Industrial-piercingu puhul on suurepärane, et see on juba iseenesest topelt-needistus, kuid see muudab kolmekordse kompositsiooni kokkupaneku veelgi lihtsamaks. Võib-olla on väike, armas kõrvarõngas ideaalne kompliment sinu julgele industrialile, olgu see siis lobeis, traguses või isegi helixis endas, otse sinu barbelli kõrval. Mitme pilkupüüdja kokku panemine võimaldab sul tõeliselt lasta oma loovusel avaneda ja industrial on nii omanäoline augustustüüp, et see sobib hästi peaaegu kõigega. Mängi ja väljenda ennast.

Nii et vaata üle meie industrial piercing ehete kollektsioon ja leia palju toredaid aardeid uuele sinule. Tänu meie ülikiirele tarneperioodile saad neid õige pea kanda.

Piercing IndustrialPiercing Industrial

KKK - Industriaal neet

Kui suur on industrial needistuse auk?

Industrial barbelli standardpaksus on 1,6 mm. Varda pikkus sõltub nii sinu kõrva kujust kui ka soovitud konkreetsest paigutusest.

Miks on industrial needistus nii vaevalise paranemisega?

Industrial piercingu paranemise aeg on 6-12 kuud, kui sa selle eest hästi hoolitsed. See tuleneb sellest, et see asub kõvas kõrvakõhres, mille paranemine võtab üldiselt kauem aega kui pehme kõrvanibu. Lisaks koosneb industrial kahest eraldi august, mis tähendab kahekordset infektsiooniohtu. Seega ole industriali paranemisel eriti tähelepanelik ja puhasta mõlemat haava regulaarselt.

Industrial PiercingIndustrial Piercing

Kuidas puhastada oma industrial needistust?

Nagu iga augustus, soovitame sul kogu paranemisperioodi jooksul iga industrial augustust kaks korda päevas puhastada. Puhasta neid üks kord vee ja õrna seebiga ning hiljem veel kord soolalahusega. Sool tõmbab välja kõik haavast tulevad eritised, seega aitab see kaasa paranemisprotsessile.

Enne puhastamist pese alati käed ja ära kunagi puuduta kumbagi augustust muul ajal, et vältida infektsiooni või üldist ärritust. Ebaõige hooldus pikendab paranemisaega, seega ole ettevaatlik, eriti kuna sul on kaks paranevat piercingut, mille eest tuleb hoolitseda

Kuidas vahetada oma industrial needi ehteid?

Industrial barbelli vahetamine toimib nagu iga muu needi vahetamine. Alusta käte pesemisest. Seejärel keera eemaldatav helmeke lahti ja tõmba varras välja, enne kui järgmine kord uue ehte sisse paned ja selle kuulikese kindlalt kinni keerad. Mõned meie barbellid on sisekeermega, mis tähendab, et need ei põhjusta kudede kahjustusi, kui need oma piercingust sisse ja välja võetakse. Tutvu ikkagi alati enne ehte kinnitamismehhanismiga, enne kui proovid seda kanda, nii väikeste kaunitaride kui ka enda huvides.

Ära vaheta ehteid paranemisperioodi ajal, sest see paneks sinu augustused ohtu, et need võivad nakatuda, samuti võivad augud uuesti kokku kasvada. Vaheta seda alles siis, kui mõlemad industrial neediaugud on täielikult paranenud. Samuti ära kunagi jäta oma augustusi ilma eheteta, isegi pärast paranemisperioodi, sest need võivad ikka veel veidi sulguda.

Industrial EaringsIndustrial Earings