OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Daith

Daith neediauk on järjekordne ilus ja delikaatne asetus needile kõrvas. Daith neediaugu tegemiseks augustatakse kõige sisemine kõhrevolt, mis asub kuulmekäigu kohal. Kõige enam kasutatav Daith ehe on kinnine helmega rõngas. Selle suurus võib varieeruda, aga tavaliselt eelistatakse selles asukohas väiksemat ehet. Siiski mõned inimesed valivad pisikese kaardus barbelli või isegi hobuserauakujulise needi. Daith kõrvarõngad naudivad hetkel suurt populaarsust ja üks põhjusi selleks on arvamus, et see vähendab peavalusid ja vabastab migreenist. See on tänu Daith needi asukohale, mis imiteerib nõelravi efekti.

Maksumus, Paranemisaeg ja Järelhooldus

Selle disaini maksumus on 35€ ja 90€ vahel. See võib varieeruda olenevalt augustajast ja ehtest, mille sa alguses valid. Palju faktorid mõjutavad, et kui palju sa lõpuks maksma pead. Tavaliselt valitakse alustamiseks titaanist kaardus barbell. Võib olla tahad sa alustada kohe rõngaga, aga parim ehe daith neediaugule alguses on barbell, sest see paraneb kiiremini ja lihtsamini. Rõngas liigub liiga palju ise ringi, mis tähendab, et bakterid võivad kergemini sattuda neediauku. See teeb paranemisprotsessi aeglasemaks ja võib põhjustada isegi ärritust.

Selle needi paranemisprotsess kestab umbes 2-3 kuud, aga selle asukoha tõttu võib võtta isegi kuni 12 kuud. Enne kui neediauk on paranenud, ei tohiks uut neeti paigaldada. Sa saad paranemisprotsessi toetada, kasutades Soolalahust mõned korrad päevas, et seda piirkonda puhastada. Kui vaja, siis saad sa kasutada vatitikku, et pääseda neediaugule lähemale. Korrektselt hooldades peaks sinu neediauk ilusti paranema.

Lõpuks kui sinu daith neediauk on täielikult paranenud, võid sa valida sinna mõne teise needi. Bodymod’il on fantastiline valik unikaalseid daith rõngaid. Sa saad valida erinevate kujude ja materjalide vahel, nagu näiteks need siin:

Otsteta 14K kullast rõngas erinevates värvides

Kuldne kaardus barbell

Südame-kujuline disain

Kirurgilisest terasest kuu-kujuline neet

Rõngas lehtedega

Kui hakkad ehet vahetama ükskõik mis teise disaini vastu, siis kindlasti hoia oma käed ja ehe puhtana. Sel viisil väldid sa ärritust ja saad muretult oma uut daith neeti kanda.

Oled vaadanud 24 tooteid 162-st
Lae rohkem