Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist

Daith Piercing Ehe

Armsaimad disainid sinu daith neediaugule

Oled vaadanud 24 tooteid 148-st
Lae rohkem

Daith Neet

Selles on midagi erilist. Daith neet laseb sul kogu kõrva käsitada omaette meeldejääva kunstikompositsioonina. See augustus paikneb kõhre äärel, mis asub vahetult kõrvakanalist kõrgemal, rookist allpool, nii et kuigi see on üsna väike ja tagasihoidlik, asetab see sinu ehte täiusliku välimuse saavutamiseks sobivasse asendisse. Meie valikus daith neediehteid sirvides saad näha palju muljetavaldavaid tooteid, mis panevad su kõrva elama. Nii laia materjali-, suuruse- ja värvivalikuga ootab sind kindlasti mõni aare. Avasta see juba täna ja kanna seda aastaid.

Igaühe kõrv on erineva kujuga, kuid paljudel inimestel istub daith enam-vähem keskel, nii et daith-ehted tõmbavad loomulikult tähelepanu ja suunavad selle tagasi ülejäänud kõrva. See muudab daithi ideaalselt sobivaks teiste kõrvakaunistuste toetamiseks, näiteks kõrvanibus või helixis, mis on nagu planeedid, mis tiirlevad eluterve päikese ümber. Kylie Jenner on selliseid kombinatsioone kandnud väga efektselt. Kuid daith annab ka üksi vahva välimuse. Erinevalt mõnest muust augustustüübist ei jäta see palju ruumi suurte ehete jaoks, kuid tänu peaaegu kesksele paigutusele kannab daith-piercing hõlpsasti kogu sinu välimust ja laseb sul kõige eredamalt särada.

Daith PiercingDaith Piercing

Võimalike daith-piercingu ehete hulka kuuluvad väikesed barbellid, eriti kumerad, kuid enamasti sobib see piercing suurepäraselt kõrvarõngaste jaoks. Daith-rõngas näeb palju suurem välja, kui ta tegelikult on, kui see täidab sinu kõrva kõhre sisekülje ja kuna selle ümmargune kuju peegeldab kõrva enda üldist kontuuri. Nii et isegi väikesed daithi kõrvarõngad teevad end väga silmatorkavaks ja kannavad endas ideed, et anda lihtsast asjast maksimum. Tõeline tunnistus sellest, et "vähem on rohkem".

Nii et vaata meie mitmekesiseid daith piercing ehteid ja avasta, mis viib sinu riided järgmisele elegantse julguse tasemele. Otsid glamuuri ja sädemeid? Võib-olla ongi vastuseks säravate kivikeste ridadega rõngas. Vajad magusat pisiasja? Linna kõige armsama välimuse saavutamiseks pole midagi paremat kui südamekujuline daith neet. Tunned end julgena ja tahad eksperimenteerida? Proovi ägedat ogadepaari. Ükskõik, millist stiili sa ka ei kannaks, daith-piercing väljendab garanteeritult sinu isikupära, mis kiirgab üle kogu ruumi. Võimalusi on palju ja need on sinu päralt.

Daith JewelryDaith Jewelry

Kuidas daith augustust puhastada?

On oluline, et kogu paranemisperioodi jooksul puhastataks iga augustust sageli ja hästi. Kuna aga daith piercing on eriti vastuvõtlik infektsioonile, kui selle eest korralikult ei hoolitseta, sest tegemist on üsna paksu kõhrega ja selle paranemine võtab kaua aega, 6-12 kuud. Puhasta oma augustust iga päev kaks korda: üks kord vee ja õrna seebiga ning üks kord soolalahusega. Ära puuduta ega muul viisil häiri paranevat augustust, välja arvatud selle puhastamisel.

Daith PierDaith Pier

Mis suuruses kõrvarõngaid kasutada daith augustuses?

Daith rõnga läbimõõt (ja varda pikkus) varieerub suuresti sõltuvalt sinu kõrva anatoomiast, kuid suunisena võib öelda, et 6 mm sobib enamikule inimestele mugavalt. Ehte varda paksus on rohkem standardiseeritud, tavaliselt jääb see vahemikku 1 mm kuni 1,2 mm.

DaithDaith

Kui kiiresti saad sa oma daith ehet vahetada?

Sa peaksid alati vahetama mis tahes augustuse ehteid alles siis, kui see on täielikult paranenud. Paranemisperioodi kestus sõltub sellest, kui hästi sa oma uue augustuse eest hoolitsed, ja liiga varajane ehete vahetamine ärritab ainult haava ja pikendab paranemisaega. Sinu kannatlikkus tasub end aga ära, kui su daith on lõplikult valmis, et kanda mis tahes stiilseid ehteid, mis sul mõttes on.

Daith Piercing JewelryDaith Piercing Jewelry

Milline on parim ehe daith augustusele?

Rõngad on kindlasti ideaalsed ehted daith augustuse jaoks, kuna aksessuaari kuju sobib anatoomia kujuga. Midagi selles tasakaalus muudab daith rõnga peaaegu et ülimaks kõrvakaunistuseks, punkt. Kuid loomulikult saad luua armsa daith-piercingu ka kumerate barbellidega, mille avatud otsad annavad sulle hoopis teistsuguse välimuse, näiteks kahe üksiku silmatorkava kalliskivi näitamisel.