Blog Thumbnail

Kõik Kulmuneetidest

Põhjalik Kulmuneetide ja Stiilide Juhend

Punkarid tõid kulmuneedid 1970ndatel kui moe statementina. Need tulid 2000ndatel aastatel massiliselt tagasi ja on tänapäevalgi populaarsed.

Kuidas saaksin endale kulmuneedi?

Kulmuneet on üks lihtsamini tehtavaid augustusi. Seda seetõttu, et augustamine tehakse väga vastuvõtlikule nahaosale ja protsess on suhteliselt kiire.

  • Kõigepealt otsustad koos oma augustajaga, mis asukohta täpselt augustus tuleb, ja tehakse kaks märki.
  • Sa otsustad, millist ehet sa alustuseks eelistad. Kulmupiercingi puhul on see tavaliselt rõngas, hobuseraua-kujuline või kaardus neet, mis on kas kirurgilisest terasest või eelistatult titaanist.
  • Seejärel desinfitseerib sinu augustaja piirkonna ja hoiab nahka tangidega kinni. Läbi naha torgatakse õõnes nõel, millesse asetatakse ehte. Nii lihtne see ongi!

Pärast augustamist võid oodata, et tunned mõne tunni jooksul pärast augustamist kerget valu. See on täiesti normaalne ja võib saada kerge peavalu. Ära unusta juua palju vett - see kõik läheb kiiresti üle.

Kulmuneetide ja Stiilide Juhend Kulmuneetide ja Stiilide Juhend

Mis suuruses ehet peaksin kasutama?

Kui ostad kulmuaugu jaoks neediehteid, pead teadma, millist suurust valida.

Standardne pikkus on 8 mm varraste puhul ja 8-10 mm läbimõõduga rõngaste puhul.

Varda jämedus on aga erinev. Keerme paksus määrab, kui paks peab olema varras või rõngas. Mõned inimesed valivad 1,2 mm keerme paksusega ehted, teised eelistavad tugevamat 1,6 mm. Kahtluse korral saab teie augustaja teile nõu anda.

Millist materjali peaksin kasutama?


Materjalide valikul on palju võimalusi. Siin on lühiülevaade kõige tavalisematest materjalidest:

  • Titaan
  • Akrüül
  • PTFE
  • Kirurgiline teras

PTFE sobib ideaalselt sinu kulmuaugustusele. See materjal on väga paindlik, mis võib olla tohutu eelis, sest kulmuneet jääb kergesti kinni rätikutesse, t-särkidesse ja muudesse riietesse. 

Blog Thumbnail
by2