100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14k kullast liigendkinnitusega rõngas kivikestega

SKU: Ring-40

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Hinge kinnitusega rõngasneet

Asetus: Forward helix, Daith, Helix, Kõrvanibu, Septum, Tragus

Kuuli suurus: 8 mm.

Kivi tüüp: Tsirkoon

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Markiisi kivi

Kirjeldus

Rõngas, mida pildil näed, sobib mitmetesse needistustesse, nagu näiteks septum või daith augustused. Rõngas on valmistatud 14-karaadisest kullast ning on saadaval kaht varianti: tavalisest kollasest kullast ja tumendatud valgest kullast - mõlemad on 14-karaadisest kullast.

Ehet saab avada ja sulgeda tänu liigendkinnitusele. Sellise kinnitusviisiga ei ole ehtel lahtisi osi, mis võivad küljest kukkuda või ära kaduda. Liigendi üks osa on kinnitatud rõnga külge ning teise osaga saab klõpsates ehet avada või sulgeda. 

Rõnga otsasid saab mõnel määral üksteise poole suruda nii, et rõnga avaus muutub väiksemaks ja sulgemise pinge suuremaks. Kui sul on raskusi rõnga avamise ja raskusega, proovi veidi otsasid lahku tõmmata. 

Ehtel on alumises osas viis kivikest. Mõlemal pool on kaks ümarat kivi ning kolm ovaalset kivi nende vahel. Keskmine ovaalne kivike on suurem kui teised. Kõik kivid koos moodustavad ilusa läbipaistvate kivikeste kaskaadi, mis näeb kaunis välja ükskõik, kus augustuses. 

Nii kollasest, kui ka valgest kullast mudelil on needivarda jämedus 1.2 mm. Rõnga diameetri saad valida aga mitme suuruse vahelt. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!