-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: 14-karaadisest kullast konksuga ninaneet nelinurkse kivikesega

SKU: Nose-42

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 7 mm.

Kuuli suurus: 2 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Ruut

Kirjeldus
Eksklusiivne väike 14-karaadisest kullast konksuga ninaneet naisele, kes eelistab olla diskreetne. Sa võid hankida selle armsa ehte viies erinevas värvis: lihtsalt vali oma lemmikvärv rippmenüüst enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.
Konksuga ninaneedid on väga praktilise kujuga, tänu millele nad püsivad kindlalt paigas. Konks ise paikneb ninasõõrme sisemisel küljel ning seda peab ehte paigaldamisel väga ettevaatlikult needistusest välja võtma või sisse panema. Samas, sellel ei ole paksemat mummukest needi varda otsas (nagu seda on sirgete ninaneetide puhul), mida peaks jõuga läbi augu pressima. Lisaks on konksuga needid disainitud nii, et nad oleks nina sees veidi lamedamad ning paikneks vastu nina sisemust, mitte ei näitaks terava otsaga nina juure suunas. 
Viska samuti pilk peale teistele mudelitele, mis meie veebipoes on: ümara kivikese ja konksuga ninaneet ning südame kujulise kivikese ja konksuga ninaneet.
14-karaadisest kullast konksuga ninaneet on ideaalne neile, kes ei taha teha kvaliteedi osas kompromisse! Seega kiirusta ja lisa see ehe enda ostukorvi (ja seda eriti, kui eelmine lause kirjeldab sind täiuslikult).

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!