25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast konksuga ninaneet nelinurkse kivikesega

35,90 €
Laos

Eksklusiivne väike 14-karaadisest kullast konksuga ninaneet naisele, kes eelistab olla diskreetne. Sa võid hankida selle armsa ehte viies erinevas värvis: lihtsalt vali oma lemmikvärv rippmenüüst enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud.
Konksuga ninaneedid on väga praktilise kujuga, tänu millele nad püsivad kindlalt paigas. Konks ise paikneb ninasõõrme sisemisel küljel ning seda peab ehte paigaldamisel väga ettevaatlikult needistusest välja võtma või sisse panema. Samas, sellel ei ole paksemat mummukest needi varda otsas (nagu seda on sirgete ninaneetide puhul), mida peaks jõuga läbi augu pressima. Lisaks on konksuga needid disainitud nii, et nad oleks nina sees veidi lamedamad ning paikneks vastu nina sisemust, mitte ei näitaks terava otsaga nina juure suunas. 
Viska samuti pilk peale teistele mudelitele, mis meie veebipoes on: ümara kivikese ja konksuga ninaneet ning südame kujulise kivikese ja konksuga ninaneet.
14-karaadisest kullast konksuga ninaneet on ideaalne neile, kes ei taha teha kvaliteedi osas kompromisse! Seega kiirusta ja lisa see ehe enda ostukorvi (ja seda eriti, kui eelmine lause kirjeldab sind täiuslikult).
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast konksuga ninaneet nelinurkse kivikesega
SKUNose-42
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpNinakruvi
AsetusNinasõõr
Pikkus7 mm.
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast konksuga ninaneet nelinurkse kivikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast konksuga ninaneet nelinurkse kivikesega