Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast lillekesega kaunistatud konksuga ninaehe

SKU: Nose-171

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Kirjeldus
See 14-karaadisest kullast konksuga ninaneet on kaunistatud kõige nunnuma lillekesega, mida sa eales näinud oled. Lill koosneb seitsmest väiksest kivist: kuus on õiteks ning seitsmes -südamikuks lille keskel. Kõiki kive hoiab paigal mitme konksuga kinnitusseade, seega ei ole selle ehte puhul kasutatud liimi. See on ülimalt positiivne, kuna ei pea kartma, et see ajapikku ära haihtub ning kivid hakkavad ära kukkuma.
Vaadates toote pilti võib jääda mulje, nagu tegu oleks piraka ehtega - see on loomulikult illusioon, kuna me oleme kasutanud väga tugevat zoom-i pildi tegemisel, et oleks kõiki needi detaile ilusti näha. Kogu see iludus on suuruselt vaid 4mm diameetris, mille tõttu kõik kivikesed ja muud detailid sulavad ilusti ühte ilusasse lilleõide.
Materjaliks on 14-karaadine kuld. Siin sa saad valida, kas sa soovid oma ehte värviks tavalist kuldset kulda või meelitab sind pigem neutraalsem valge kuld. Mõlemad mudelid on 14-karaadised ning muus osas identsed - vaheks on ainult metalli värvus.
Osa, mis lilleõie tagant kuni konksu ümara kohani laiub, on umbes 6mm pikk. Needivarda läbimõõduks on 0.8mm, seega see ehe sobib neile, kelle nina needistus on tehtud püstoliga.

Arvustused

0

4.502 hinnangut

 • Rating

  0

  Ninaneet

  Mulle see ninarõngas väga meeldib. Kivikesed on ilusad ja ehte suurus on kah väga hea. Mitte liiga suur ega ka liiga väike, Kohaletoimetamisega jäin ka rahule, sain paki kätte juba kolmandal päeval.

  Written by

 • Rating

  0

  Päris norm

  Neet on ilus ja hea ost. Aga ka veits suur, ei kasuta seda igapäevaselt.

  Written by