25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast lillekesega kaunistatud konksuga ninaehe

49,90 €
Laos

See 14-karaadisest kullast konksuga ninaneet on kaunistatud kõige nunnuma lillekesega, mida sa eales näinud oled. Lill koosneb seitsmest väiksest kivist: kuus on õiteks ning seitsmes -südamikuks lille keskel. Kõiki kive hoiab paigal mitme konksuga kinnitusseade, seega ei ole selle ehte puhul kasutatud liimi. See on ülimalt positiivne, kuna ei pea kartma, et see ajapikku ära haihtub ning kivid hakkavad ära kukkuma.
Vaadates toote pilti võib jääda mulje, nagu tegu oleks piraka ehtega - see on loomulikult illusioon, kuna me oleme kasutanud väga tugevat zoom-i pildi tegemisel, et oleks kõiki needi detaile ilusti näha. Kogu see iludus on suuruselt vaid 4mm diameetris, mille tõttu kõik kivikesed ja muud detailid sulavad ilusti ühte ilusasse lilleõide.
Materjaliks on 14-karaadine kuld. Siin sa saad valida, kas sa soovid oma ehte värviks tavalist kuldset kulda või meelitab sind pigem neutraalsem valge kuld. Mõlemad mudelid on 14-karaadised ning muus osas identsed - vaheks on ainult metalli värvus.
Osa, mis lilleõie tagant kuni konksu ümara kohani laiub, on umbes 6mm pikk. Needivarda läbimõõduks on 0.8mm, seega see ehe sobib neile, kelle nina needistus on tehtud püstoliga.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast lillekesega kaunistatud konksuga ninaehe
SKUNose-171
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpNinakruvi
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast lillekesega kaunistatud konksuga ninaehe
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast lillekesega kaunistatud konksuga ninaehe