25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet kolme pisikese kivikesega

35,90 €
Laos

Ninaneet, mida sa siin lehel oleval pildil näed, on kaunistatud ülimalt ilusa kivikesega, mida hoiab paigal ehtne 14-karaadine kuld. Kolm kristalselt klaari kivikest moodustavad väikset kolmnurkset lilleõit, mille keskel on pisike kullast mummuke. Samas, sina otsustad, kas see kaunistus meenutab lilleõit või hoopiski Püha Kolmainsust - mis iganes on sulle meelepärasem.
Nagu sai juba ka manitud, selle ninaneedi varras on toodetud 14-karaadisest kullast 24-karaadise asemel. 14-karaadise ja 24-karaadise kulla vahe on see, et viimane on ülimalt pehme materjal, mille tõttu ta on üsna kiire murduma või kriimustusi saama. 14-karaadine kuld on koostiselt 0.58% puhas kuld. Ülejäänud on ükskõik, mis muu materjal, tänu millele on kogu segu palju vastupidavam nii seest kui väljast. Just seetõttu on 14-karaadisest kullast ehe palju tugevam, kui juhul, mil ta oleks toodetud 24-karaadisest kullast.
Sa saad valida, kas su uus ehe saab olema elegantsest valgest või vastupandmatust kollasest kullast. Mõlemad variandid on 14-karaadised, seega vaheks on ainult värv. Needivarda pikkus on umbes 6mm ning läbimõõt 0.8mm. Varda alumises otsas on mummuke, mis on veidi suurem kui needivarras ise. Tänu sellele püsib ehe ilusti paigas ega kipu välja kukkuma.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet kolme pisikese kivikesega
SKUNose-167
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpNinaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet kolme pisikese kivikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet kolme pisikese kivikesega