OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kivikesega

25,90 €
Laos

Mõnikord on lihtsalt vaja nautida luksuslikku elegantsi, mis ei vaja kompromisse kvaliteedi osas - just neid tingimusi täidab see ninaneet ülima truudusega. Siit sa saad fantastiliselt kauni ninaneedi, mis on nii seest kui ka väljast toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast. Sul on võimalus valida klassikalise kollase kulla ja säravalt metalja valge kulla variandi vahel - mõlemal on vapustavalt stiilne väljanägemine.
Ehe on kujundatud nii, et needivarras on keskelt täisnurga all n.ö. murtud. Just see, piltlikult öeldes, murdekoht, annab sellele ehtele mitmeid praktilisi eeliseid. Needi saab kergelt ning kiirelt needistusse paigaldada ning sellest välja võtta, aga samas see püsib ilusti ninas paigal just tänu oma strateegilisele nurgale. Lisaks on positiivne see, et ehe ei torgi sinu nina sisemust.
Vali vabalt erinevate kulla variantide vahel, mis on saadaval kolme erinevat värvi kivikestega. Klaarilt värvitud kivid on ideaalsed neile, kes plaanivad ehet pidevalt kanda ning vajavad miskit, mis sobiks iga riietusega ning sündmusega kokku. Samas, sa saad valida ka türkiissinise ja roosa mudelite vahel, mis teevad selle ehte tõeliseks pilgupüüdjaks. Valik on sinu ning kui sa kiirustad, siis see armas ehtsast kullast ninaneet võib olla varsti sinu.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kivikesega
SKUNose-146
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpL-kujuline ninaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kivikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kivikesega