Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: 14-karaadisest kullast ninaneet nelinurkse kivikesega

SKU: Nose-146

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: L-kujuline ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Kuuli suurus: 2 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Ruut

Kirjeldus
Mõnikord on lihtsalt vaja nautida luksuslikku elegantsi, mis ei vaja kompromisse kvaliteedi osas - just neid tingimusi täidab see ninaneet ülima truudusega. Siit sa saad fantastiliselt kauni ninaneedi, mis on nii seest kui ka väljast toodetud ehtsast 14-karaadisest kullast. Sul on võimalus valida klassikalise kollase kulla ja säravalt metalja valge kulla variandi vahel - mõlemal on vapustavalt stiilne väljanägemine.
Ehe on kujundatud nii, et needivarras on keskelt täisnurga all n.ö. murtud. Just see, piltlikult öeldes, murdekoht, annab sellele ehtele mitmeid praktilisi eeliseid. Needi saab kergelt ning kiirelt needistusse paigaldada ning sellest välja võtta, aga samas see püsib ilusti ninas paigal just tänu oma strateegilisele nurgale. Lisaks on positiivne see, et ehe ei torgi sinu nina sisemust.
Vali vabalt erinevate kulla variantide vahel, mis on saadaval kolme erinevat värvi kivikestega. Klaarilt värvitud kivid on ideaalsed neile, kes plaanivad ehet pidevalt kanda ning vajavad miskit, mis sobiks iga riietusega ning sündmusega kokku. Samas, sa saad valida ka türkiissinise ja roosa mudelite vahel, mis teevad selle ehte tõeliseks pilgupüüdjaks. Valik on sinu ning kui sa kiirustad, siis see armas ehtsast kullast ninaneet võib olla varsti sinu.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!