25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast ninaneet tähekese kujulise kivikesega

25,90 €
Laos

Tähesäraga rikastatud, see superkaunis ning naiselik ninaneet on kaunistatud vapustavate taevatähe kujuliste kivikestega. Kivid on faasitud, mis tähendab, et nad säravad ning sädelevad iga kord, kui valguskiir neid puudutab. See on täpselt sama lõiketüüp, mida kasutatakse teemantide puhul. Sa saad valida oma taevatähe värvi ise: meil on olemas kolm erinevat ning ülimalt kaunist värvivalikut. Esimeseks on klaar värvitu taevatäht neile, kes soovivad stiilselt klassikalist ehet, teiseks - roosa iludus neile, kellele meeldib naiselik hõng, kolmas - türkiissinine kaunitar neile, kes armastavad värskust ning otsivad veidi omapärast lahedat olekut.
Neet on struktuurilt kujundatud nii, et selle varras on 90-kraadise nurga all keskelt kõverdatud. See on ülimalt praktiline lahendus, kuna tänu sellele püsib ehe ilusti  paigal ega ei hakka sinu nina sisemust torkima.
Lisaks kivikese värvi valimisele, sa saad samuti valida materjali - siinpuhul kulla - tooni. See armas ehe on meil olemas nii klassikalises kollases kullas kui ka stiilses ning säravas valges kullas.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast ninaneet tähekese kujulise kivikesega
SKUNose-145
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpL-kujuline ninaneet
AsetusNinasõõr
Pikkus6 mm.
Kuuli suurus rõngale2.5 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast ninaneet tähekese kujulise kivikesega
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast ninaneet tähekese kujulise kivikesega