Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadisest kullast rõngas fikseeritud kuuliga

SKU: Ring-111

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Stiilne ning praktiline 14-karaadisest kullast kuuliga rõngas. Stiilne, sest sellel ei ole midagi muud, kui ümmargune rõngas ja üks kuul eriti lihtsa sulgemismehhanismiga, seega ei ole riski, et miskit ära kukub või kaduma läheb. Kuul on rõnga ühe otsa külge keevitatud, mille tõttu on ta ehtestruktuuri üheks osaks. Teisisõnu, sellel rõngal puuduvad eraldatavad osad.
Rõngas avatakse ning suletakse selle mõlemat otsa eri suunas keerates, mille tõttu ta saavutab twister-tüüpi rõngaga sarnanev kuju. Sel viisil sa saad säilitada ehte elastsus. Kui sa rõnga otsi üksteisest eemale painutad, siis see kahjustab ning deformeerib ehet.
Siin lehel olev rõngasneet on kasutatav paljude needistuste puhul. See on saadaval erinevates needivarda läbimõõtudes ning diameetrites - neid sa saad valida üleval olevast rippmenüüst. Sealsamas sul on võimalik valida ka mis värvi sa enda uut ehet tahad: kas tavalises kollasases 14-karaadises kullas või, vastupidi, säravas valges kullas.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!