25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadisest kullast rõngas fikseeritud kuuliga

49,00 €
Laos

Stiilne ning praktiline 14-karaadisest kullast kuuliga rõngas. Stiilne, sest sellel ei ole midagi muud, kui ümmargune rõngas ja üks kuul eriti lihtsa sulgemismehhanismiga, seega ei ole riski, et miskit ära kukub või kaduma läheb. Kuul on rõnga ühe otsa külge keevitatud, mille tõttu on ta ehtestruktuuri üheks osaks. Teisisõnu, sellel rõngal puuduvad eraldatavad osad.
Rõngas avatakse ning suletakse selle mõlemat otsa eri suunas keerates, mille tõttu ta saavutab twister-tüüpi rõngaga sarnanev kuju. Sel viisil sa saad säilitada ehte elastsus. Kui sa rõnga otsi üksteisest eemale painutad, siis see kahjustab ning deformeerib ehet.
Siin lehel olev rõngasneet on kasutatav paljude needistuste puhul. See on saadaval erinevates needivarda läbimõõtudes ning diameetrites - neid sa saad valida üleval olevast rippmenüüst. Sealsamas sul on võimalik valida ka mis värvi sa enda uut ehet tahad: kas tavalises kollasases 14-karaadises kullas või, vastupidi, säravas valges kullas.
Detailid
Nimi14-karaadisest kullast rõngas fikseeritud kuuliga
SKURing-111
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadisest kullast rõngas fikseeritud kuuliga
Sinu hinnang
14-karaadisest kullast rõngas fikseeritud kuuliga