Bodymod Trend
Dermal anchor kaunistus kivikestega lilleõiega





Materjal: Kirurgiline teras
Värvus: Hõbe
Vali Kalliskivi värvus

Kuuli suurus: 5 mm
Varda paksus: 1,2 mm (Sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
5.0(6 reviews)
Rating
Väga hea toode.
See on suurepärane!
RosalbaVerified purchase
MasintõlgitudRating
Suurepärane
Suurepärane toode, väga ilus
MarikaVerified purchase
MasintõlgitudRating
ilus
Väga armas, naiselik ja ilus ehe. Minu Dermali absoluutne lemmikosa. Suur soovitus.
ElliVerified purchase
Masintõlgitud
Kandmissagedus
Igapäeva kasutus
Biosobivus
Enamus nahatüüpidele
Veekindlus
Pritsmekindel
Kasutusiga
Vastupidav
Kasutamise lihtsus
Keeruline
Nimi: Dermal anchor kaunistus kivikestega lilleõiega
SKU: Dermal-35
Bränd: Bodymod Trend
Varda paksus: 1,2 mm (Sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
Kinnitustüüp: Välikeermega
Ehtetüüp: Dermal top
Asetus: Surface-tragus, Rinnak, Horisontaalne labret, Puusad, Dermal, Dekoltee, Christina/Venus, Põsk, Butterfly, Bindi, Anti-kulm
Materjal: Kirurgiline teras
Värvus: Hõbe
Kas ese on liimitud?: Jah
Ühikute arv: 1
Disain: Lill
Kuuli suurus: 5 mm
Vaevalt, et sa leiad teise dermal kaunistuse, millel on nii viimistletud ja naiselik väljanägemine, nagu sellel iludusel siin. Dermal kaunistustel on tavaliselt väga minimalistlikud kujundused nende väikse suuruse tõttu. Selle ehte puhul otsustas disainer ületada kõigi ootusi ning luua tõeline pärl dermal kaunistuse maailmas.
See vapustav ehe koosneb kuuest õiest. Igal ühel neist on ere kivike - kõige suurem kivi on lille südamikuks. Ääre juures olevaid kive hoiab paigal neljatipuline kinnitusseade.
See suurepärane lilleõis on saadav neljas erinevas värvis. Vali oma lemmikvärv lille õite jaoks üleval olevate variantide vahel. Keskel olev kivike on alati veidi teistsugust värvi kui õitel olevad kivid, loomaks kaunist kontrasti südamiku ja õite vahel. Lisaks ulatub keskmine kivike veidi ettepoole, tänu millele tekib eriti vinge 3D efekt.
























