25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Suure kiviga dermal kinnitus

5,90 €
Laos

Siit sa võid näha kauni ja kujunduselt minimalistlikku dermal ehet, mis on saadaval mitmes erinevas värvi ja suuruses, seega kohe kindlasti igaüks leiab endale midagi sobivat.
Dermal ankru on võimalik paigaldada pea igasse kehaosasse, seega vaid sinu kujutlusvõime võib seada piire. Samas, dermal needistuse asukoht võib seada piiranguid seoses ehte suurusega. Mõned dermal ankrud paiknevad kohas, mis jääb riiete alla, seega ei saa dermal kaunistus olla liialt suur, et vältida riietesse kinni jäämist ning, hullemal juhul, dermali välja rebimist. Sellisel juhul on arukas valida diskreetsema suurusega ehte, näiteks 3mm suuruse mudeli. Muudel juhtudel, kui sa soovid, et su ehe paistaks välja, võib hankida 4mm või 5mm suuruse diameetriga kaunistuse. Pane tähele, et see dermal top on veidi kõrgem, kui tavalised dermalid.
See on toodetud ülimalt poleeritud kirurgilisest terasest ning on saadaval üheksas suurepärases värvis, mis varieeruvad klassikalisest klaarist ja naiselikust pastellist kuni süsimusta ja muude eredate värvideni vahel. Võta hetk aega, et uurida kõiki värvivalikuid, kuna igat värvi mudelil on oma iseloom.
Palun pane tähele, et siin sa tellid endale vaid dermal topi, ankur ei ole hinna sees.
Detailid
NimiSuure kiviga dermal kinnitus
SKUDermal-24
Needivarda läbimõõt1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)
TüüpDermal pealne
AsetusAnti-kulm, Surface-tragus, Bindi, Horisontaalne labret, Põsk, Butterfly, Rinnak, Dekoltee, Puusad, Christina/Venus
MaterjalKirurgiline teras
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Suure kiviga dermal kinnitus
Sinu hinnang
Suure kiviga dermal kinnitus