Suure kiviga dermal kinnitus

Kivi värvus:

Läbipaistev

Valige suurus

Kuuli suurus:

3 mm.4 mm.5 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Suure kiviga dermal kinnitus

SKU: Dermal-24

Needivarda läbimõõt: 1,2 mm (See sobib dermalitele suuruses 1,6 mm)

Tüüp: Dermal pealne

Asetus: Anti-kulm, Bindi, Butterfly, Põsk, Christina/Venus, Dekoltee, Dermal, Puusad, Horisontaalne labret, Rinnak, Surface-tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus

Siit sa võid näha kauni ja kujunduselt minimalistlikku dermal ehet, mis on saadaval mitmes erinevas värvi ja suuruses, seega kohe kindlasti igaüks leiab endale midagi sobivat.
Dermal ankru on võimalik paigaldada pea igasse kehaosasse, seega vaid sinu kujutlusvõime võib seada piire. Samas, dermal needistuse asukoht võib seada piiranguid seoses ehte suurusega. Mõned dermal ankrud paiknevad kohas, mis jääb riiete alla, seega ei saa dermal kaunistus olla liialt suur, et vältida riietesse kinni jäämist ning, hullemal juhul, dermali välja rebimist. Sellisel juhul on arukas valida diskreetsema suurusega ehte, näiteks 3mm suuruse mudeli. Muudel juhtudel, kui sa soovid, et su ehe paistaks välja, võib hankida 4mm või 5mm suuruse diameetriga kaunistuse. Pane tähele, et see dermal top on veidi kõrgem, kui tavalised dermalid.
See on toodetud ülimalt poleeritud kirurgilisest terasest ning on saadaval üheksas suurepärases värvis, mis varieeruvad klassikalisest klaarist ja naiselikust pastellist kuni süsimusta ja muude eredate värvideni vahel. Võta hetk aega, et uurida kõiki värvivalikuid, kuna igat värvi mudelil on oma iseloom.
Palun pane tähele, et siin sa tellid endale vaid dermal topi, ankur ei ole hinna sees.

Arvustused

5.01 hinnangut

  • Rating

    Dermal suure kiviga

    Suuruse poolest ei ole kindlasti tagasihoidlik. Muidu on ilus ja lihtne

    Written by