25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Draakoni pea kujuga sarvest valmistatud koonusneet

25,90 €
Laos

Kas sulle meeldib venitmine ning sa oled juba saavutanud oma lõpliku (või vahepealse) tulemuse? Siis meil on sinu üks ehe, kanustamaks sinu kõrva.
Koonusneet või venitaja, mida sa siin näed, on miskit plug-i ja venitaja vahepealset, mis on toodetud buffalo sarvest. Pärast seda, kui loom on oma pika ning väärtusliku eluga ühele poole jõudnud, on meistrid võtnud korjuselt n.ö. jääkprodukti, millest on meisterdatud see kaunis ehe.
Tavaliselt kasutatakse venitajaid selleks, et tunnel venitada, kuid seda koonusneeti peaks kandma pigem ehtena kui venitamise abiriistana. Ära kasuta seda venitamiseks, vaid kanna see ehtena kõrvas siis, kui venitus on juba soovitud suuruse saavutanud. Selleks, et saavutada ühtlane värv, on seda mudelit veidi üle võõbatud, kuna teisiti oleks sarve valget ning halli struktuuri märgata. Lisaks eelmainitule tasub seda ehet kaitsta niiskusest, kaasa arvatud oma kõrvalesti, kui sa pesemas käid.
Kui sa pöörad tähelepanu toote pildile, siis sa märkad, et draakoni pea on väga detailirohke, mida see loomulikult ka on. Selle ehte puhul sa võid lausa tunnetada draakoni näoilmet, eriti vaadates tema paljastatuid hambaid ning lõuga.
seega, kui sulle istuvad venitused ning detailirohked ja omapärased ehted, siis lihtsalt telli see ehe, kuni see veel laos olemas on. Sa võid ise valida viie suuruse vahel siinolevast rippmenüüst. Pane tähele, et ei ole olemas "vasakut" ning "paremat" mudelit, kuna see ehe on ühesugune nii eest kui ka tagant. Seega, kui sul on vaja ühte iga kõrva jaoks, lihtsalt lisa kaks tükki enda ostukorvi.
Detailid
NimiDraakoni pea kujuga sarvest valmistatud koonusneet
SKUTaper-20
TüüpTaper
MaterjalSarv
VärvusMust
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Draakoni pea kujuga sarvest valmistatud koonusneet
Sinu hinnang
Draakoni pea kujuga sarvest valmistatud koonusneet