OSTA ROHKEM, SÄÄSTA ROHKEM

15% alla kui ostad 40€ või rohkema eest

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Erinevate disainidega titaanist konksuga ninaehe

SKU: Nose-138

Needivarda läbimõõt: 1 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Conch, Ninasõõr

Pikkus: 6 mm.

Materjal: Titaan

Kuuli suurus: 2 mm.

Värvus: Hõbe

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kas sa tahad endale midagi uut ja vinget, et ninas kanda? Sel juhul sa oled jõudnud õigesse kohta, sest just siin sa saad end poputada ülimalt toreda ja kõrgkvaliteetse ninaneediga. Ehte materjaliks on titaan, mis on üks puhtamaid materjale, mida needina kanda. Titaan on absoluutselt niklivaba, mis on heaks valikuks nende jaoks, kes kannatavad allergiate all.
Konksuga ninaneet on üks neist ehetest, mida needistusse paigutades peab olema eriti ettevaatlik. Kui see juba paigas on, siis see ei saa ise välja kukkuda. Needivarda kumer osa n.ö. lamab ninaaugu sisemisel seinal, mille tõttu ei ole karta, et sa peaks mingit torkimist tundma. Näiteks, kui sa peaks mingil põhjusel vastu nina rusikaga saama, siis ei ole riski, et ninaneet võib sinu nina sisemust kahjustada - tänu sellele on selle ehte ohutus kasutajale üks parimaid. 
See armas konksuga ninaneet on saadaval kolmes erinevas mudelis - neil kõigil on aegumatult stiilne metaljas värvus. Sa saad vabalt valida järgmiste kujunduste vahel: väike klassikaline kuul, millega ei saa aia taha minna, poolkera ja oga. Kõik kolm on võrdselt kaunid, aga igal neist on oma iseloomulik ilme ja hõng - vali just see, mis enim sinu meele ja iseloomu järgi on.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!