25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Erinevate disainidega titaanist konksuga ninaehe

6,90 €
Laos

Kas sa tahad endale midagi uut ja vinget, et ninas kanda? Sel juhul sa oled jõudnud õigesse kohta, sest just siin sa saad end poputada ülimalt toreda ja kõrgkvaliteetse ninaneediga. Ehte materjaliks on titaan, mis on üks puhtamaid materjale, mida needina kanda. Titaan on absoluutselt niklivaba, mis on heaks valikuks nende jaoks, kes kannatavad allergiate all.
Konksuga ninaneet on üks neist ehetest, mida needistusse paigutades peab olema eriti ettevaatlik. Kui see juba paigas on, siis see ei saa ise välja kukkuda. Needivarda kumer osa n.ö. lamab ninaaugu sisemisel seinal, mille tõttu ei ole karta, et sa peaks mingit torkimist tundma. Näiteks, kui sa peaks mingil põhjusel vastu nina rusikaga saama, siis ei ole riski, et ninaneet võib sinu nina sisemust kahjustada - tänu sellele on selle ehte ohutus kasutajale üks parimaid. 
See armas konksuga ninaneet on saadaval kolmes erinevas mudelis - neil kõigil on aegumatult stiilne metaljas värvus. Sa saad vabalt valida järgmiste kujunduste vahel: väike klassikaline kuul, millega ei saa aia taha minna, poolkera ja oga. Kõik kolm on võrdselt kaunid, aga igal neist on oma iseloomulik ilme ja hõng - vali just see, mis enim sinu meele ja iseloomu järgi on.
Detailid
NimiErinevate disainidega titaanist konksuga ninaehe
SKUNose-138
Needivarda läbimõõt1 mm.
TüüpNinakruvi
AsetusConch, Ninasõõr
Pikkus6 mm.
MaterjalTitaan
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Erinevate disainidega titaanist konksuga ninaehe
Sinu hinnang
Erinevate disainidega titaanist konksuga ninaehe