100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Filigraanse motiiviga nibuneet kaunistatud sünteetilise opaaliga

SKU: Nipple-74

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nibukilp

Asetus: Nibu

Pikkus: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 16 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Filigraan

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, ripats on

Kirjeldus
Siit sa saad võimaluse poputada oma nibu needistust selle ülimalt armsa nibuehtega. Nibuneet on kaunistatud detailirohke ning peenelt filigraanse motiiviga, mil keti ahelad moodustavad õrna, sümmeetrilist pitsi. Lisaks on kaunistuseks üks kaunis opaal. Filigraanne muster algab opaali alt ning levib edasi üle alumise poolkaare.
Kivike on ümmargune nagu väike pärl ning peegeldab erinevaid värvitoone, kui sa sellele peale vaatad. Seda hoiavad paigal väiksed n.ö. sulud, seega ei ole ohtu, et kivike peaks mingi hetk ära kukkuma. Opaali all võib märgata väikest klaari kivikest, mis aitab juhtida tähelepanu ehte vapustavale keskosale.
Ehe on saadaval kolmes armsas variandis: särav metaljas, kullakarva ja punase kulla värvi. Kõigi mudelite jaoks ühine on see, et 16mm pikkune needivarras, mis sinu needistusest läbi läheb, on kirurgilisest terasest. Samas, pea meeles, et needivarda osa, mis on n.ö. nibu jaoks vaba, on vaid 14mm, kuna osa pikkusest jääb ehte sisse.
Me saame aru, et on üsna raske valida enda lemmiku, kui kõik kolm mudelit on nii omamoodi kaunid. Siinpuhul me soovitame minna kaasa oma esimese vaistuga, mis on tavaliselt kõige õigem - telli see ehe, mis sulle esimesena silma jäi.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!