Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Kivikestega kaetud südamega võlts ninaneet

SKU: Fake-118

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võlts ninaneet

Asetus: Ninasõõr

Materjal: Messing

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 6 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See võltsneet ei saa rohkem naiselikumaks minna tänu oma armsale väiksele südamekesele. See väike südameke, mis jääb sinu nina küljele, on rikkalikult kaetud kaunite klaaride kivikestega. Need kivikesed on lõigatud täpselt nii, nagu lõigatakse teemante, tänu millele nad säravad ja sädelevad nagu väiksed päiksed iga kord, kui valgus neid puudutab.
Selle ehte puhul on tegu võltsneediga, mis tähendab, et selle kandmiseks ei ole vaja neediauku. See on oma sisu poolest sarnane klambrile, mis ümbritseb ühte sinu ninasõõrmetest. Kaugelt vaadatuna näeb see välja nagu ehtne ninaneet, mis on kaunistatud kauni südamekesega.
Sa saad valida selle võlts ninaneedi kolmes kaunis värvis. Näiteks, sa võid hankida endale kuldset värvi südame, mis ehib kullakarva mudelit. Või, kui sa soovid veidi naiselikumat hõngu, siis vali punase kulla värvi mudeli - see on nagu kuldne unistus, millele on juurde segatud veidi roosat värvi. Viimasena, kuid mitte tähtsuselt, loomulikult, on olemas ka metaljalt särav mudel, mis on neist kõigist vast kõige klassikalisem.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!