25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kivikestega kaetud südamega võlts ninaneet

8,90 €
Laos

See võltsneet ei saa rohkem naiselikumas minna tänu oma armsale väiksele südamekesele. See väike südameke, mis jääb sinu nina küljele, on rikkalikult kaetud kaunite klaaride kivikestega. Need kivikesed on lõigatud täpselt nii, nagu lõigatakse teemante, tänu millele nad säravad ja sädelevad nagu väiksed päiksed iga kord, kui valgus neid puudutab.
Selle ehte puhul on tegu võltsneediga, mis tähendab, et selle kandmiseks ei ole vaja needistust. See on oma sisu poolest sarnane klambrile, mis ümbritseb ühte sinu ninasõõrmetest. Kaugelt vaadatuna näeb see välja nagu ehtne ninaneet, mis on kaunistatud kauni südamekesega.
Sa saad valida selle võlts ninaneedi kolmes kaunis värvis. Näiteks, sa võid hankida endale kuldset värvi südame, mis ehib kullakarva mudelit. Või, kui sa soovid veidi naiselikumat hõngu, siis vali punase kulla värvi mudeli - see on nagu kuldne unistus, millele on juurde segatud veidi roosat värvi. Viimasena, kuid mitte tähtsuselt, loomulikult, on olemas ka metaljalt särav mudel, mis on neist kõigist vast kõige klassikalisem.
Detailid
NimiKivikestega kaetud südamega võlts ninaneet
SKUFake-118
Kinnituse liikKlõpsuga
TüüpVõlts ninaneet
AsetusNinasõõr
MaterjalMessing
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kivikestega kaetud südamega võlts ninaneet
Sinu hinnang
Kivikestega kaetud südamega võlts ninaneet