ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Kivikestega kaetud südametega nabaneet

SKU: Belly-270

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nabaneet

Asetus: Naba

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kas toode on liimitud? : Ja

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kas ehe on kattega?: Jah, kuulid on

Kogupikkus: 23 mm.

Kirjeldus
Siit sa saad võimaluse hankida endale superkena ja ülimalt naiseliku nabaehte, mis on ideaalne igapäevaseks kandmiseks ning samal ajal ei vaja kompromisse kujunduse osas. Ripatsita nabaneedid on suurepärased igapäevaseks kandmiseks, kuna neil ei ole rippuvaid osi, mis on kiired riiete või pükste külge kinni jääma. Samas sellist tüüpi nabaneedid on tavaliselt oma välimuse poolest veidi igavamad kui ripatsiga needid, seega meie jaoks on eriti suureks rõõmuks tutvustada sulle seda nabaneeti siin, millel ei ole ripatsit, kuid mis on vähemalt sama kaunis kui ripatsiga ehitud õed-vennad.
See nabaehe on valmistatud kirurgilisest terasest ning on 10mm pikk. Samas, tavalise ülemise ja alumise kinnituskuuli asemel on sellel ehtel kaks armsat südamekest, mis on nii tihedalt kaetud kivikestega, et nad on ainsaks, mida su silm seletab. Need arvukad kivid on faasitud, mis tähendab, et nad peegeldavad valgust kõigi nurkade alt, särades ja sädeledes ülimalt hämmastavalt. Südamekeste puhul sa saad valida kõigi viie värske värvi vahel. Usu meid, nad on kõik võrdselt kaunid, seega sa saad valida just selle nabaneedi, mis on sinu meelt mööda.

Arvustused

0

0.001 hinnangut

  • Rating

    0

    kjempe fin piercing

    kjempe fin piercing som sitter perfekt og passer til alt om det skulle være hverdag eller fest! anbefales virkelig og kjøpe om du ønsker en søt men samtidig normal piercing.

    Written by