CYBER MONDAY

30% ALL MEIE 300 ENIMMÜÜNUD NEETI

4h 56m 53s

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kõrva mansett kivikeste ja pärlitega

SKU: Fake-160

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Kõrva mansett

Rõnga diameeter: 10 mm.

Materjal: Messing

Värvus: Kuld

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 13 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Meil on perfektne ehe sulle, kui sul ei ole oma helixis päris neediauku, aga sulle meeldib, kuidas see välja näeb. See on lihtne-kasutada kõrvamansett, mida saad kanda ilma, et peaksid laskma oma kõrva augustada. 
See kõrvamansett on avatud rõngas koos väikeste kuulikestega mõlemas otsas. Sul tuleb see vaid paigutada oma kõrvale ja õrnalt vajutada. Selle ehte disain on üsna lihtne, aga naiselik, mis annab sulle bling-bling looki. 
See on kaunistatud uhke disainiga - kombinatsioon valgetest ja virmaliste värvi kivikestest, mis säravad nagu tähed selgel ööl. Kõik kivikesed on paigutatud nii, et nad näevad välja nagu ilusad lilled, mis perfektselt su kõrvale sobivad. Samuti leiad sa kivikeste vahelt mõned pärlid, mis teeb selle ehte väga eriliseks. 
Osta see armas kõrvamansett oma kõrva jaoks juba täna ja ole kuninganna, kes sa olla tahad, või kanna seda järgmisel peol. 

Arvustused

0

0.002 hinnangut

 • Rating

  0

  Ļoti izteiksmīga rotaslieta

  Izskatās superīgi, labi der valkāšanai uz auss un ļoti skaisti mirdz. Kaffi ir tik forši, ka mani draugi pat domāja, ka esmu uztaisījusi īsto pīrsingu.

  Written by

 • Rating

  0

  Sehr ausdrucksstark

  Sieht super aus, passt sich am Ohr gut an und funkelt prächtig. So kann man wirklich sehen, ob man sich für ein echtes Piercing entscheiden möchte.

  Written by