-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kumerusega neet kivikestest südamega

SKU: Banana-91

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Kaardus neet

Asetus: Daith, Kulm, Rook

Pikkus: 8 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kivi tüüp: Tsirkoon

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Siin oleval ehtel on kumerusega needivarras, mille tõttu ta sobib hästi kulmuneedistuse kaunistuseks. Kui needi mõõdud sobivad kokku sinu needistuse eripäraga, siis sa võid seda kanda ka naisintiimneediga (nt. Christina).
Varras on kerge kumerusega ning selle alumises otsas on 3mm suurune kinnituskuul. Needivarda ülemises otsas on messingist kaunistus, millel on kolm väikest kivikest. Kivid on kinnitatud pisikeste konksudega ning moodustavad koos südamekese. Kaks kivi on ümarat, sel ajal kui kolmas on ruudukujuline. Hea kujutlusvõime korral see kooslus võib meenutada linnu pead, mille puhul kaks ümmargust kivi on silmadeks ja nelinurkne kivike on nokaks.
Needivarda pikkuseks (ruum, mis jääb südamekese ja kinnituskuuli vahele) on 8mm ning läbimõõduks on 1.2mm. See on valmistatud kirurgilisest terasest ning on kaetud kas roodiumi või kullaga. Roodium annab ehtele metalja sära, sel ajal kui kullast kate annab needile kullakarva värvi. Sõltumata sellest, millise värvi sa valid, ehte mõõdud ja kivikeste värv (klaar) jäävad alati samaks. Seega ainsaks erinevuseks on mudeli värvus.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!