25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Kupplikujuline võlts plug-25%

Pakkumine lõppeb ...
3,68 € Alates 4,90 € -25%
Laos
Pakkumine lõppeb ...

Nüüd sul on olemas võimalus hankida endale suppervinge võltsplug (fake plug), mis tänu oma kupli kujule jätab mulje, nagu sul oleks venitus olemas isegi siis, kui sul seda päriselt ei ole. See võltsplug on kirurgilisest terasest ning sellel ei ole ei kivikesi ega muid segavaid liialdusi. Sellel on lihtne ning stiilne disain, mil ehte mõlemad otsad on kupplikujulised, mis meenutavad naelapäid, mida võib mõnedel rihmadel kaunistusena näha.
Needivarda läbimõõduks on 1.2mm. Misiganes suuruse sa ehtele ka ei valiks, jääb needivarda läbimõõt alati samaks, seega seda ehet võib kanda igaüks, kellel on 1.2mm suurune needistus. Kõrvanibus kandes jääb mulje, nagu oleks sul seal ehtne plug. Ehe on väliskülgedel kumer, mis tähendab, et ääred on tihedamalt surutud vastu nahka, tänu millele pole näha, et tegu on võltsneediga.
See ehe on kujunduse poolest klassikaline ja aegumat ning sobib ükskõik millisele sündmusele: olgu tegu igapäevase kandmise või möllust täis peoga. Sa saad valida erinevate suuruste vahel, mis on leitavad toote pildi kõrval olevast rippmenüüst. Lihtsalt vali enda soovitud suurus enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud. Sel juhul me võime garanteerida, et su uus "plug" jõuab otse sinu postkasti nii kiiresti kui võimalik tänu meie superkiirele tarnele.
Detailid
NimiKupplikujuline võlts plug
SKUFake-62
Kampaania-25%
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpVõlts plug
MaterjalKirurgiline teras
Sügavus10 mm.
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Kupplikujuline võlts plug
Sinu hinnang
Kupplikujuline võlts plug