-20%

Kupplikujuline võlts plug

€3.92€4.90
-20%

Värvus:

Kuld

Valige suurus

Venitaja diameeter:

8 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Kupplikujuline võlts plug

SKU: Fake-62

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Võlts plug

Materjal: Kirurgiline teras

Sügavus: 10 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Kuplikujuline

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Nüüd sul on olemas võimalus hankida endale suppervinge võltsplug (fake plug), mis tänu oma kupli kujule jätab mulje, nagu sul oleks venitus olemas isegi siis, kui sul seda päriselt ei ole. See võltsplug on kirurgilisest terasest ning sellel ei ole ei kivikesi ega muid segavaid liialdusi. Sellel on lihtne ning stiilne disain, mil ehte mõlemad otsad on kupplikujulised, mis meenutavad naelapäid, mida võib mõnedel rihmadel kaunistusena näha.
Needivarda läbimõõduks on 1.2mm. Misiganes suuruse sa ehtele ka ei valiks, jääb needivarda läbimõõt alati samaks, seega seda ehet võib kanda igaüks, kellel on 1.2mm suurune needistus. Kõrvanibus kandes jääb mulje, nagu oleks sul seal ehtne plug. Ehe on väliskülgedel kumer, mis tähendab, et ääred on tihedamalt surutud vastu nahka, tänu millele pole näha, et tegu on võltsneediga.
See ehe on kujunduse poolest klassikaline ja aegumat ning sobib ükskõik millisele sündmusele: olgu tegu igapäevase kandmise või möllust täis peoga. Sa saad valida erinevate suuruste vahel, mis on leitavad toote pildi kõrval olevast rippmenüüst. Lihtsalt vali enda soovitud suurus enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud. Sel juhul me võime garanteerida, et su uus "plug" jõuab otse sinu postkasti nii kiiresti kui võimalik tänu meie superkiirele tarnele.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!