Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Lihtne 14-karaadist kullast rõngas kaunistatud kiviga

SKU: Ring-47

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Forward helix, Daith, Helix, Kõrvanibu, Ninasõõr, Rook, Tragus

Rõnga diameeter: 8 mm.

Kuuli suurus: 5 mm.

Kivi tüüp: Tsirkoon

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Siin sa võid näha superarmsat ning nunnut väikest kuuliga rõngasneeti, mis on toodetud 14-karaadisest kullast - just neile, kes armastavad ehteid, mille maitsekust ning kvaliteeti on juba kaugelt näha. Rõnga diameeteriks on 8mm ning needivarda läbimõõt on 0.8mm. Kuul, mida kaunistab üks ainus kaunilt särav klaar kivike, on veidi ovaalse kujuga. Kuul on ühe rõnga otsa kinnitatud, seega sa ei pea kartma, et sa selle juhuslikult ära kaotad, kui sa ehet ära võtad või vastupidi sisse paned. Sa avad rõnga selle otsi kergelt eri suunas keerates ning sisestad needistusse kuulita otsa. See on kerge ja kiire, pealegi kuul püsib paigas just seal, kus ta olema peab.
Sa võid kanda seda väikest kuldset rõngasneet paljudes erinevates kohtades, näiteks see võib olla nina- või tragus neediks.Ainus, mis piire seab, on sinu kujutlusvõime, kuna seda rõngast võib kasutada igal pool, kus augu mõõtmed sobivad ehte mõõtmetega kokku.
On miskit kullas, mis annab tema kandjale teatud väljapeetuse ning diskreetse elegantsi hõngu. Nii et poputa ennast või enda armastatut sele klassikalise ja aegumatu kõrgkvaliteetse ehtega.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!