25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lihtne 14-karaadist kullast rõngas kaunistatud kiviga

55,90 €
Laos

Siin sa võid näha superarmsat ning nunnut väikest kuuliga rõngasneeti, mis on toodetud 14-karaadisest kullast - just neile, kes armastavad ehteid, mille maitsekust ning kvaliteeti on juba kaugelt näha. Rõnga diameeteriks on 8mm ning needivarda läbimõõt on 0.8mm. Kuul, mida kaunistab üks ainus kaunilt särav klaar kivike, on veidi ovaalse kujuga. Kuul on ühe rõnga otsa kinnitatud, seega sa ei pea kartma, et sa selle juhuslikult ära kaotad, kui sa ehet ära võtad või vastupidi sisse paned. Sa avad rõnga selle otsi kergelt eri suunas keerates ning sisestad needistusse kuulita otsa. See on kerge ja kiire, pealegi kuul püsib paigas just seal, kus ta olema peab.
Sa võid kanda seda väikest kuldset rõngasneet paljudes erinevates kohtades, näiteks see võib olla nina- või tragus neediks.Ainus, mis piire seab, on sinu kujutlusvõime, kuna seda rõngast võib kasutada igal pool, kus augu mõõtmed sobivad ehte mõõtmetega kokku.
On miskit kullas, mis annab tema kandjale teatud väljapeetuse ning diskreetse elegantsi hõngu. Nii et poputa ennast või enda armastatut sele klassikalise ja aegumatu kõrgkvaliteetse ehtega.
Detailid
NimiLihtne 14-karaadist kullast rõngas kaunistatud kiviga
SKURing-47
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Daith, Rook, Ninasõõr
Rõnga diameeter8 mm.
Kuuli suurus rõngale5 mm.
Kivi tüüpTsirkoon
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lihtne 14-karaadist kullast rõngas kaunistatud kiviga
Sinu hinnang
Lihtne 14-karaadist kullast rõngas kaunistatud kiviga