100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Lihtsa disainiga võlts septum neet

SKU: Fake-72

Kinnituse liik: Klõpsuga

Tüüp: Võlts septumneet

Asetus: Septum

Rõnga diameeter: 9 mm.

Materjal: Messing

Kõrgus: 13 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Septum needid on väga kenad, kuid mitte kõigil jätkub julgust, et lasta endale needistus teha. Seega meie soovitus oleks järgmine: hangi endale see armas võlts, klassikalises stiilis septum neet, mis ei vaja kandmiseks auku. See ehe on võlts külge kinnitatav (clip-on) neet, mis kandmise ajal näeb välja nagu päris septum neet.
Seda ehet on oma kasutuses väga minimalistlik - seda ta on samuti ka kujunduse poolest. Seda ei pea eraldi avama ega sulgema, piisab vaid sellest, et sa kergelt surud selle ninaseptumi ümber umbes 5mm - 10mm kaugusel väli servast. Sel juhul ta püsib paigal tänu sisemisele pingele. Ninaseptum oma ehituse poolest veidi laieneb alumise väli serva poole, seega ei ole karta, et ehe peaks ninast välja libisema, kui see juba ükskord korralikult paigutatud on.
Selle klassikalise ja stiilse võlts needi puhul sa võid valida erinevate mudelite vahel. Saadaval on tavaline metaljas, millel on vast kõige neutraalsem väljanägemine, julgem must, millest saab garanteeritud pilgupüüdja, ning kollase ja punase kulla värvi ehted, mis on täis tõelist elegantsi. Vaid sina valid, mis teed mööda sa lähed.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!