25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lihtsa disainiga võlts septum neet

9,90 €
Laos

Septum needid on väga kenad, kuid mitte kõigil jätkub julgust, et lasta endale needistus teha. Seega meie soovitus oleks järgmine: hangi endale see armas võlts, klassikalises stiilis septum neet, mis ei vaja kandmiseks auku. See ehe on võlts külge kinnitatav (clip-on) neet, mis kandmise ajal näeb välja nagu päris septum neet.
Seda ehet on oma kasutuses väga minimalistlik - seda ta on samuti ka kujunduse poolest. Seda ei pea eraldi avama ega sulgema, piisab vaid sellest, et sa kergelt surud selle ninaseptumi ümber umbes 5mm - 10mm kaugusel väli servast. Sel juhul ta püsib paigal tänu sisemisele pingele. Ninaseptum oma ehituse poolest veidi laieneb alumise väli serva poole, seega ei ole karta, et ehe peaks ninast välja libisema, kui see juba ükskord korralikult paigutatud on.
Selle klassikalise ja stiilse võlts needi puhul sa võid valida erinevate mudelite vahel. Saadaval on tavaline metaljas, millel on vast kõige neutraalsem väljanägemine, julgem must, millest saab garanteeritud pilgupüüdja, ning kollase ja punase kulla värvi ehted, mis on täis tõelist elegantsi. Vaid sina valid, mis teed mööda sa lähed.
Detailid
NimiLihtsa disainiga võlts septum neet
SKUFake-72
Kinnituse liikKlõpsuga
TüüpVõlts septumneet
AsetusSeptum
Rõnga diameeter9 mm.
MaterjalMessing
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lihtsa disainiga võlts septum neet
Sinu hinnang
Lihtsa disainiga võlts septum neet