OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lõputa rõngas kinnise kuuliga-25%

2,93 € Alates 3,90 € -25%
Laos

Paljud inimesed teavad kuuliga rõnga kohta ainult ühte - et kuul võib ise välja kukkuda ning seda on pärast üsna raske tagasi oma kohale seda. Sellele murele on nüüd leitud lahendus: rõngas fikseeritud rõngaga.
Rõngas näeb välja nagu kõik teised. Ainsaks erinevuseks on see, et kuul on ühe otsa külge keevitatud. Samas, see ei tähenda, et sa tohid seda kuuli igat pidi sikutada - see võib üsna kergelt otsast ära murduda.
Sa võid küsida, kuidas siis rõngas lahti käib? Väga lihtsalt. Rõngas avatakse keerates kaks otsa eri suunas, umbes nagu seda tehakse twister-tüüpi rõngaste puhul. Kui see on tehtud, suru üks ots august läbi ning keera rõngas tagasi algasendisse nii, et üks ots siseneks kuulil olevasse süvendisse. Pane siinkohal tähele, et mida suurem on needivarda läbimõõt ja mida väiksem rõnga diameeter, seda raskem on seda keerata. Seetõttu soovitame kasutada just selleks olukorraks mõelduid rõnga avajaid ja rõnga sulgureid.
Telli see kuuliga rõngas ning unusta tüütu needi kuuli otsa keeramine. Ja, oleme ausad, selle põrandalt otsimine.
Detailid
NimiLõputa rõngas kinnise kuuliga
SKURing-52
Kampaania-25%
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Naba, Labia, Clitoris hood, Frenum, Hafada, Lorum, Nibu
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lõputa rõngas kinnise kuuliga
Sinu hinnang
Lõputa rõngas kinnise kuuliga