OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lõputa rõngas metalliga ääristatud kivikesega-25%

2,93 € Alates 3,90 € -25%
Laos

Rõngas, mida sa üleval oleval pildil näed, ei oma lahtikäivaid osi, mis on kuuliga rõngaste puhul üsna tüüpiline. Siinpuhul on kuul kinnitatud ühe otsa külge. Loomulikult see tähendab seda, et sul ei ole võimalik kuuli otsast ära võtta. Viis, kuidas sa rõngast auku sisestamiseks n.ö. avad, on järgmine: keera rõnga mõlemad otsad eri suunas nii, et tekiks pildil olev spiraalne kuju, suru ehe auku ning keera rõngas tagasi algasendisse.
See ehe on kasutatav paljude erinevate neediaukude puhul, kuna see on saadaval mitmes eri suuruses ning värvis. Lihtsalt vali su praeguse neediehtega samad mõõtmed - siis on kindel, et su uus ehe sulle sobib. Kasuta seda, näiteks, tragus, helix, nina- ja/või huuleneedina.
Paljude teiste kuuliga rõngaste sarnaselt kaunistab selle kuuli väike klaar kivike. Kivi jääb alati ühte suunda - rõngast otse ette - vaatama, kuna kuul on ühe rõnga otsa fikseeritud. Seda sa võid ka pildi pealt näha.
Detailid
NimiLõputa rõngas metalliga ääristatud kivikesega
SKURing-118
Kampaania-25%
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale3 mm.
Kivi tüüpTsirkoon
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lõputa rõngas metalliga ääristatud kivikesega
Sinu hinnang
Lõputa rõngas metalliga ääristatud kivikesega