ÜLLATUS SOODUSTUS

Lisa oma ostukorvi ja avasta oma soodustus kassas

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Name: Mahagonipuust plug kaunistatud kiviga

SKU: Plug-102

Tüüp: Plug

Materjal: Puit

Värvus: Pruun

Sügavus: 11 mm.

Kas toode on liimitud? : Ja

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus

Tõeliselt maitsekas orgaanilisest materjalist kõrvaehe. See plug venitusehe on valmistatud mahagonipuust. Antud puit on kaunilt sügavpunase ja kuldse kumaga, mis pärineb troopilistest regioonidest. Ehtele loob eripära kindlasti ka asjaolu, et lähemalt vaadates märkate puidu kaunilt mänglevaid naturaalseid jooni.

Plug ehe on saadaval kuues erinevas diameetri suuruses. Lisaks on ehe mugavalt siledaks lihvitud pinnaga ning venitajal on ka kumerad ääred, mis muudab ehte paigaldamise lihtsaks. Ehte esiosa kaunistab maagiliselt särav värvitu kivike, mis kindlasti tõmbab teie kõrvavenitusele tähelepanu.

Orgaanilistest materjalidest valmistatud ehted on ühed parimad kaunistused sinu kõrvale. Nimelt laseb materjal teie kõrvavenitusel hingata ning seeläbi vältide halva lõhna teket, mis võib esineda olukordades, kus augustus ei saa piisavalt hingata.

Alternatiivina soovitame teil ka vaadata meie puidust tunnel toodet, mis on samuti valmistatud tumedast puidust ja mida kaunistab armas pisike ringi kujuline väljalõige.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!