25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Mahagonipuust plug kaunistatud kiviga

7,90 €
Laos

Tõeliselt maitsekas orgaanilisest materjalist kõrvaehe. See plug venitusehe on valmistatud mahagonipuust. Antud puit on kaunilt sügavpunase ja kuldse kumaga, mis pärineb troopilistest regioonidest. Ehtele loob eripära kindlasti ka asjaolu, et lähemalt vaadates märkate puidu kaunilt mänglevaid naturaalseid jooni.

Plug ehe on saadaval kuues erinevas diameetri suuruses. Lisaks on ehe mugavalt siledaks lihvitud pinnaga ning venitajal on ka kumerad ääred, mis muudab ehte paigaldamise lihtsaks. Ehte esiosa kaunistab maagiliselt särav värvitu kivike, mis kindlasti tõmbab teie kõrvavenitusele tähelepanu.

Orgaanilistest materjalidest valmistatud ehted on ühed parimad kaunistused sinu kõrvale. Nimelt laseb materjal teie kõrvavenitusel hingata ning seeläbi vältide halva lõhna teket, mis võib esineda olukordades, kus augustus ei saa piisavalt hingata.

Alternatiivina soovitame teil ka vaadata meie puidust tunnel toodet, mis on samuti valmistatud tumedast puidust ja mida kaunistab armas pisike ringi kujuline väljalõige.

Detailid
NimiMahagonipuust plug kaunistatud kiviga
SKUPlug-102
TüüpPlug
MaterjalPuit
VärvusPruun
Sügavus11 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Mahagonipuust plug kaunistatud kiviga
Sinu hinnang
Mahagonipuust plug kaunistatud kiviga