OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Metaljat tooni nabaneet kaunistatud värvitu kivikesega

SKU: Belly-215

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nabaneet

Asetus: Naba

Pikkus: 10 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Alumine kuul: 8 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Kogupikkus: 24 mm.

Kirjeldus
Siit sa saad endale superkena tavalise nabaneedi, mis on kaunistatud klaari kivikesega. Antud ehe sobib just sulle, kes sa soovid lihtsat ja praktilist ehet, mida oleks samuti meeldiv vaadata. See nabaneet on valmistatud kirurgilisest terasest, kuulid aga on akrüülist, mille tõttu nad sobivad ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Samuti on suureks eeliseks ripatsite puudumine. Kujunduse poolest on tegu suurepärase ehtega, mis on saadaval kaheksas erinevas värvis, millel on kerge metaljas efekt. Alumine kuul on kaunistatud suure klaari kivikesega.
Needivarras on valmistatud kirurgilisest terasest, mis on allergiasõbralik ning vastupidav materjal. Varras võib olla veidi pikem kui standartne 10mm. Seega ehe on samuti saadaval 6mm ja 12mm needivarda pikkuses - vali enda needistusele ideaalselt sobiv ehe.
Sa saad valida meelepärase värvi ja varda pikkuse üleval olevast rippmenüüst enne, kui sa tellimuse kinnitamise kallale asud. Kui sinu jaoks on raske valida kaheksa vinge värvi vahel, siis õnneks on selle nabaneedi hind nii madal, et sa võid vabalt tellida kaks-kolm ehet ilma, et see lööks su eelarve oimetuks.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!