OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

Ptfe'st labret kinnituseta

Valige suurus

Pikkus:

6 mm.10 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Ptfe'st labret kinnituseta

SKU: Part-6

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Push-in

Tüüp: Lahtine labret

Materjal: PTFE / Bioplast

Värvus: Läbipaistev

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus

Kui juba kasutate PTFE tagusega neete, siis olete kindlasti juba ammu teadlik asjaolust, et üle aja võib needi ots, kuhu sisestate oma kaunistuse, välja venida...

Selline olukord esineb, kui eemaldate tihti oma neeti augustusest, vahetate kaunistusi või kui isegi eemaldate oma ehte, et seda puhastada. Veelgi hullem on olukord kui tagus kukub põrandale ja seda on võimatu leida.

Nüüd pakume teile sellisteks olukordadeks lahenduse. Siit saate tellida endale uusi PTFE taguseid oma augustusele, et teil oleks alati varuplaan olemas. Need tagused on saadaval suurepäraselt soodsa hinnaga.

PTFE'st valmistatud neetide taguste puhul on tegu paindliku plastik materjaliga, mida on mugav kanda. Need PTFE vardad on teile saadaval kolmes erinevas needivarda pikkuses, milleks on 6-, 8- ja 10 mm.

Need tooted on varustatud õõnsusega, kuhu saate oma needikaunistuse paigaldada. Tagus ei ole loodud keerme avaga varustatud kuulidele.

Arvustused

0

5.0015 hinnangut

 • Rating

  0

  6 mm

  Super dejlig blød labret. Desværre var der støbegrater på den jeg fik, så husk at tjekke ekstra grundigt, da der er ret svært at se igennem posen. Men kan bestemt anbefales

  Written by

 • Rating

  0

  Úžasná

  Velmi pohodlná. Měla jsem jednu, která byla příliš velká a vyrobena z kovu, proto jsem si koupila tuto, a velmi lehce se s ní operuje! Je velmi pohodlná a vůbec nevadí mým zubům! Koupila jsem si ji ve velikosti 6 mm.

  Written by

 • Rating

  0

  Super!

  Foarte frumos de purtat! Am avut unul care era prea lung și era din oțel, l-am comandat pe acesta și este super-confortabil la purtare! Nu există zgârieturi pe dinți, și este mult mai confortabil să simți că aproape nu-l ai ! Modelul meu este de 6mm

  Written by

 • Rating

  0

  Super!

  Väga lihtne kasutada, mugavam kui metallist needid, sest ei lõgise vastu hambaid :)

  Written by

 • Rating

  0

  Szuper!

  Szuper kényelmes hordani! Volt egy fém szárúm, ami túl hosszú volt, úgyhogy megrendeltem ezt és ezt nagyon kényelmes használni! Nem sérti fel a fogakat, és sokkal kényelmesebb mint a többi piercing!! Az enyém 6mm-es.

  Written by

 • Rating

  0

  Helt ok

  +++++

  Written by