25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Nibukilp lainelise päikeseratta kaunistusega

8,90 €
Laos

Nibukilp on nibu ehete tüüp, mis sobib ideaalselt neile, kes tahavad olla veidi ekstra, kui asi puudutab intiimseid kaunistusi. Või siis neile, kes tahavad oma igapäevasesse ellu väikseid väljakutseid juurde. Nibukilp koosneb sirgest needist, mis läbistab su nibu. Varda peal on kilp ise, mis on sellega ühenduses tänu kahele väiksele rõngale kilbi mõlemal poolel. Needivarras ise on umbes 19mm pikk, kuid kahe kinnitusrõnga tõttu on nibu jaoks mõeldud osa vaid 14mm pikk. Samas, sellest peab enamuse inimeste jaoks täiesti piisama.
Nibukilp on saadaval kolmes kaunis värvis - mudelid erinevad üksteisest vaid värvuse poolest. Kujundus ning suurus jäävad samaks sõltumata sellest, mis ehte versiooni sa lõpuks valid.  Seega, ainult sinu enda temperament ja stiilitaju on siin raske otsuse langetajateks.
Needivarras ise on kirurgilisest terasest - sellest materjalist on enamus neediehteid tehtud. Laineline kilp on messingist, mida on kaetud erinevate pealiskatetega, et saavutada eri värve. Näiteks metaljalt särav mudel on kaetud roodiumiga, sel ajal kui kuldne ja punase kulla värvi mudelid on kullaga kaetud.
Detailid
NimiNibukilp lainelise päikeseratta kaunistusega
SKUNipple-79
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpNibukilp
AsetusNibu
Pikkus19 mm.
Rõnga diameeter14 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale5 mm.
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Nibukilp lainelise päikeseratta kaunistusega
Sinu hinnang
Nibukilp lainelise päikeseratta kaunistusega