Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Nibukilp lainelise päikeseratta kaunistusega

SKU: Nipple-79

Needivarda läbimõõt: 1.6 mm.

Kinnituse liik: Väliskeermega

Tüüp: Nibukilp

Asetus: Nibu

Pikkus: 19 mm.

Rõnga diameeter: 14 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 5 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Nibukilp on nibu ehete tüüp, mis sobib ideaalselt neile, kes tahavad olla veidi ekstra, kui asi puudutab intiimseid kaunistusi. Või siis neile, kes tahavad oma igapäevasesse ellu väikseid väljakutseid juurde. Nibukilp koosneb sirgest needist, mis läbistab su nibu. Varda peal on kilp ise, mis on sellega ühenduses tänu kahele väiksele rõngale kilbi mõlemal poolel. Needivarras ise on umbes 19mm pikk, kuid kahe kinnitusrõnga tõttu on nibu jaoks mõeldud osa vaid 14mm pikk. Samas, sellest peab enamuse inimeste jaoks täiesti piisama.
Nibukilp on saadaval kolmes kaunis värvis - mudelid erinevad üksteisest vaid värvuse poolest. Kujundus ning suurus jäävad samaks sõltumata sellest, mis ehte versiooni sa lõpuks valid.  Seega, ainult sinu enda temperament ja stiilitaju on siin raske otsuse langetajateks.
Needivarras ise on kirurgilisest terasest - sellest materjalist on enamus neediehteid tehtud. Laineline kilp on messingist, mida on kaetud erinevate pealiskatetega, et saavutada eri värve. Näiteks metaljalt särav mudel on kaetud roodiumiga, sel ajal kui kuldne ja punase kulla värvi mudelid on kullaga kaetud.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!