Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Ninaehe, eri värvitoonides ja opaal kivikesega

SKU: Nose-107

Needivarda läbimõõt: 0.8 mm.

Tüüp: Ninakruvi

Asetus: Ninasõõr

Pikkus: 8 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 2 mm.

Kivi tüüp: Opaliit

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Kas sa otsid uut neeti oma nina jaoks? Sel juhul viska pilk peale sellele ülimalt armsale konksuga ninaneedile, mille otsa ehib armas opaal. Konksuga ninaneet on heaks alternatiiviks tavalisele sirge vardaga ninaneedile, kuna see on kindlamalt ninas paigal, ega põhjusta ebameeldivat torkimise tunnet. Konksuga neeti on vaja ettevaatlikult needistusse n.ö. sisse keerata, aga kui see juba ükskord oma kohal on, siis ei ole riski, et ehe peaks ise kunagi välja kukkuma.
Siit sa saad armsa toreda konksuga ninameedi, mis on olemas mitmes erinevas värvis. Metaljalt särav mudel on toodetud puhtast kirurgilisest terasest, sel ajal kui must, kuldne ja punase kullaga mudelid on kaetud erinevate pealiskihtidega, mis annavadki neile nende värvi. Kolm värvilist mudelit on saadaval vaid valge opaaliga, sel ajal kui metaljal mudelil on valikus neli erinevat opaali värvivarianti.
Kujudnuse poolest on ehe üsna lihtne ja diskreetne. 2mm suurused kivikesed hakkavad sädelema ja särama iga kord, kui sa ehet kandes end liigutad. Vaatamata oma minimalistlikule disainile, see ehe on tõeline pilgupüüdja suuresti tänu kaunile kivile. Seega, kui sa soovid tähelepanu, aga samas olla ka diskreetne, siis see ehe on sinu jaoks lausa ideaalne valik.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!