25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Ninaehe, eri värvitoonides ja opaal kivikesega

4,90 €
Laos

Kas sa otsid uut neeti oma nina jaoks? Sel juhul viska pilk peale sellele ülimalt armsale konksuga ninaneedile, mille otsa ehib armas opaal. Konksuga ninaneet on heaks alternatiiviks tavalisele sirge vardaga ninaneedile, kuna see on kindlamalt ninas paigal, ega põhjusta ebameeldivat torkimise tunnet. Konksuga neeti on vaja ettevaatlikult needistusse n.ö. sisse keerata, aga kui see juba ükskord oma kohal on, siis ei ole riski, et ehe peaks ise kunagi välja kukkuma.
Siit sa saad armsa toreda konksuga ninameedi, mis on olemas mitmes erinevas värvis. Metaljalt särav mudel on toodetud puhtast kirurgilisest terasest, sel ajal kui must, kuldne ja punase kullaga mudelid on kaetud erinevate pealiskihtidega, mis annavadki neile nende värvi. Kolm värvilist mudelit on saadaval vaid valge opaaliga, sel ajal kui metaljal mudelil on valikus neli erinevat opaali värvivarianti.
Kujudnuse poolest on ehe üsna lihtne ja diskreetne. 2mm suurused kivikesed hakkavad sädelema ja särama iga kord, kui sa ehet kandes end liigutad. Vaatamata oma minimalistlikule disainile, see ehe on tõeline pilgupüüdja suuresti tänu kaunile kivile. Seega, kui sa soovid tähelepanu, aga samas olla ka diskreetne, siis see ehe on sinu jaoks lausa ideaalne valik.
Detailid
NimiNinaehe, eri värvitoonides ja opaal kivikesega
SKUNose-107
Needivarda läbimõõt0.8 mm.
TüüpNinakruvi
AsetusNinasõõr
Pikkus8 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus rõngale2 mm.
Kivi tüüpOpaliit
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Ninaehe, eri värvitoonides ja opaal kivikesega
Sinu hinnang
Ninaehe, eri värvitoonides ja opaal kivikesega