100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Pisikese kiviga kaunistatud labret neet, sisekeermega

SKU: Labret-75

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Labret

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 2 mm.

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

See supervinge kirurgilisest terasest labret neet on kaetud viies erinevas värvis titaanist pealiskattega. See labret erineb teistest samalaadsetest ehetest, kuna see ei ole tavalist säravalt metaljas värvi. Lisaks on selle suureks eeliseks sisekeermega osa, tänu millele sa väldid riski oma needistuses olevate õrnade kudede kriimustamist ehte paigaldamisel.
See ehe on saadaval viies erinevas värvis ning see on kauistatud värvitult klaari kivikesega. Kivi jääb alati värvituks sõltumata sellest, mis värvi mudeli sa valid. Kivi hoiab paigal nelja konksuga kinnitus, mis sisuliselt tähendab seda, et neli väikest n.ö. käekest hoiavad kivikest nurkadest kinni ning seeläbi kinnitavad ta metalja struktuuri külge. Sa ei pea kartma, et kivi mingi hetk välja kukub ja rändama läheb. Lisaks ei karda selline kinnitus vett, kuna selle puhul ei ole kasutatud liimi.
Samuti pane tähele, et see kivi on eriti tilluke, olles suuruselt vaid 2mm. Tänu sellele sa saad luua ülimalt diskreetse, kuid maitseka look-i.
See labret neet sobib ideaalselt sellisteks huuleneetideks nagu näiteks madonna ja monroe. Samuti see on saadaval mitmes erinevas pikkuses, milleks on 6mm ja 8mm. Seega seda saab kanda paljudes erinevates kehaosades. Mainime, et see ehe on samuti heaks valikuks tragus ja helix neetideks.
Vali enda lemmikvärv ja sobiv pikkus toote pildi kõrval olevast rippmenüüst ning lisa see iludus oma ostukorvi!

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!