25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Puidust rippuv neet heegeldatud ääre disainiga

26,50 €
Laos

Kui sulle ütleb midagi sõna "Doily", siis sa tunned selle rippuva needi disaini koheselt ära. Doily on üks ornamendi mustritest, mida paljud inimesed suure lustiga istuvad ning heegeldavad. Selle mustriga äärestatuid taskurätte on olemas ka paberkujul, mida sa võid näha suurematel pidutsustele oma taldriku all. Aga aitab salvrätikutest - me soovisime lihtsalt kujundust veidi tutvustada :)
See ehe on rippuv (koonus)neet, mis on toodetud puidust, mille nimetuseks on saba. Saba on puidusort, millel on kergelt pruunikas-punakas värv. Puidu struktuuri pole selle puhul eriti näha, mis teeb selle ideaalseks ehete nikerdamiseks - need ei erine omavahel siis nii väga.
Aga kuna tegu on ikkagi orgaanilise materjaliga, siis on alati olemas teatuid erinevusi värvis ning mustris individuaalsete ehete vahel. Kui sa tellid rohkem kui ühe needi, me teeme kõik endast sõltuva, et leida ehted, mis on enda vahel ülimalt sarnased.
Nende rippuvate neetide esi ja tagapool on ühesugused, mis tähendab, et ühte ehet vüib kanda nii vasakus kui ka paremas kõrvas. 
Pane tähele, et tegu on pigem ehtega, mitte venitamise abiriistaga. Juhul, kui sa soovid oma kõrvaauku veidi laiemaks teha, siis vaata meie veebipoes olevaid venitajaid, mis on just selleks mõeldud.
Detailid
NimiPuidust rippuv neet heegeldatud ääre disainiga
SKUTaper-28
TüüpRippuv neet
MaterjalPuit
VärvusPruun
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Puidust rippuv neet heegeldatud ääre disainiga
Sinu hinnang
Puidust rippuv neet heegeldatud ääre disainiga