Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-60%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Puidust rippuv neet heegeldatud ääre disainiga

SKU: Taper-28

Tüüp: Rippuv neet

Asetus: Stretching

Materjal: Puit

Värvus: Pruun

Ühikute arv: 1 tk

Kirjeldus
Kui sulle ütleb midagi sõna "Doily", siis sa tunned selle rippuva needi disaini koheselt ära. Doily on üks ornamendi mustritest, mida paljud inimesed suure lustiga istuvad ning heegeldavad. Selle mustriga äärestatuid taskurätte on olemas ka paberkujul, mida sa võid näha suurematel pidutsustele oma taldriku all. Aga aitab salvrätikutest - me soovisime lihtsalt kujundust veidi tutvustada :)
See ehe on rippuv (koonus)neet, mis on toodetud puidust, mille nimetuseks on saba. Saba on puidusort, millel on kergelt pruunikas-punakas värv. Puidu struktuuri pole selle puhul eriti näha, mis teeb selle ideaalseks ehete nikerdamiseks - need ei erine omavahel siis nii väga.
Aga kuna tegu on ikkagi orgaanilise materjaliga, siis on alati olemas teatuid erinevusi värvis ning mustris individuaalsete ehete vahel. Kui sa tellid rohkem kui ühe needi, me teeme kõik endast sõltuva, et leida ehted, mis on enda vahel ülimalt sarnased.
Nende rippuvate neetide esi ja tagapool on ühesugused, mis tähendab, et ühte ehet vüib kanda nii vasakus kui ka paremas kõrvas. 
Pane tähele, et tegu on pigem ehtega, mitte venitamise abiriistaga. Juhul, kui sa soovid oma kõrvaauku veidi laiemaks teha, siis vaata meie veebipoes olevaid venitajaid, mis on just selleks mõeldud.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!