Laadin...

Ripatsiga nabaneet kaunistatud kivikestega lehega

19,90 €
Laos

Paljud kaunid asjad meie ümber on inspireeritud loodusest. Sellel nabaneedil on kaunistuseks kivikestega ehitud leheke, mis elegantselt näitab välja austust Emakese Looduse vastu.
Lehed on, üldiselt öeldes, väga lihtsad, kuid samal ajal üsna unikaalsed oma kuju poolest. Võib-olla just see on põhjuseks, miks see kaunis ehe näeb nii delikaatne välja. Lehte kaunistavad ristkülikukujulised kivid, mis annavad ripatsile väga kena krutski, tehes ühe sammu eemale tavapärasest ehte kaunistamise viisist. Tänu sellele on nabaneet palju omapärasem. Kümme ristkülikukujulist kivi omavad populaarset "printsessi tüüpi lõiget", mida peetakse teemantide puhul üheks parimaks lõikeks. Tänu sellele näevad kivid välja nii kaunid kui võimalik.
Kumera needi ülemises otsas on bezel tüüpi kinnitusega klaar kivike. Alumise kuuli kohal on suur, neljatipulise kinnitusega värvitu kivike. See loob vapustava segu elegantsist ja looduslähedusest - kui see on miskit sinu jaoks, siis ära kahtle ning lisa see nabaneet oma ostukorvi.
Detailid
SKUBelly-413
Needivarda läbimõõt1.6 mm.
Kinnituse liikVäliskeermega
TüüpRipatsiga nabaneet
AsetusNaba
Pikkus10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Kuuli suurus5 mm.
Alumine kuul6 mm.
Kas toode on liimitud? Ja
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kogupikkus50 mm.
Rippuva ehte pikkus30 mm.
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Ripatsiga nabaneet kaunistatud kivikestega lehega
Sinu hinnang
Ripatsiga nabaneet kaunistatud kivikestega lehega