SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngas, mis kaunistatud liikuva südamega

3,90 €
Laos

See ehe kogu oma lihtsuses koosneb kahest osast, mis on tehtud kirurgilisest terasest. Rõngal endal on väike vahe sees, lisaks kaunistab seda südamekujuline ripats. Südamekesest vastaspool on rõnga sisse lõigatud väike avarus, mis on veidi laiem kui needivarda läbimõõt. Süda saab vabalt mööda tervet rõngast liikuda. Loomulikult gravitatsioon teeb oma töö ja enamuse ajast veedab südameke rõnga allosas.
Rõngast on võimalik avada ja sulgeda kergelt painutades selle kaht otsa eri suunas ning - kui ehe on ilusti paigas - painutades neid tagasi algasendisse. Seda rõngast on võimalik kasutada paljude erinevate needistuste puhul - siin on ainult tähtis see, et rõnga mõõtmed sobiks kokku sinu augu suurusega. Pane tähele, et kui sa tellid 8mm diameetriga rõnga, siis on needivarda paksuseks 1.0mm. Valides 10mm diameetriga mudeli tuleb varda paksuseks 1.2mm.
Nii rõngas kui ka südameke on saadaval sinu soovitud värvis, mis on valitav üleva olevast rippmenüüst. Kahjuks pole võimalik kombineerida kahte värvi omavahel - ainus viis, kuidas sa võiks, teoreetiliselt, seda teha, on tellida kaks eri värvis ehet ning vahetada omavahel neil olevad südamekesed. 
Detailid
NimiRõngas, mis kaunistatud liikuva südamega
SKURing-120
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngas, mis kaunistatud liikuva südamega
Sinu hinnang
Rõngas, mis kaunistatud liikuva südamega