-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngas, mis kaunistatud liikuva südamega

SKU: Ring-120

Needivarda läbimõõt: 1 mm.

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Forward helix, Anti-tragus, Conch, Daith, Helix, Kõrvanibu, Ninasõõr, Rook, Septum, Snug, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See ehe kogu oma lihtsuses koosneb kahest osast, mis on tehtud kirurgilisest terasest. Rõngal endal on väike vahe sees, lisaks kaunistab seda südamekujuline ripats. Südamekesest vastaspool on rõnga sisse lõigatud väike avarus, mis on veidi laiem kui needivarda läbimõõt. Süda saab vabalt mööda tervet rõngast liikuda. Loomulikult gravitatsioon teeb oma töö ja enamuse ajast veedab südameke rõnga allosas.
Rõngast on võimalik avada ja sulgeda kergelt painutades selle kaht otsa eri suunas ning - kui ehe on ilusti paigas - painutades neid tagasi algasendisse. Seda rõngast on võimalik kasutada paljude erinevate needistuste puhul - siin on ainult tähtis see, et rõnga mõõtmed sobiks kokku sinu augu suurusega. 
Nii rõngas kui ka südameke on saadaval sinu soovitud värvis, mis on valitav ülevalpool. Kahjuks pole võimalik kombineerida kahte värvi omavahel - ainus viis, kuidas sa võiks, teoreetiliselt, seda teha, on tellida kaks eri värvis ehet ning vahetada omavahel neil olevad südamekesed. 

Arvustused

5.01 hinnangut

  • Rating

    hea neet

    päris hea neet väikese südamekesega ostsin 2 erinevat hõbedase ja kuldse ja nüüd saan südameid nendel vahetada ühte kannan ühte oma helix augus ja teist ülemises augus neid on päris lihtne avada ja sulgeda ka

    Written by