OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

3 for 2
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngas, mis kaunistatud liikuva südamega

SKU: Ring-120

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Forward helix, Anti-tragus, Conch, Daith, Helix, Kõrvanibu, Ninasõõr, Rook, Septum, Snug, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See ehe kogu oma lihtsuses koosneb kahest osast, mis on tehtud kirurgilisest terasest. Rõngal endal on väike vahe sees, lisaks kaunistab seda südamekujuline ripats. Südamekesest vastaspool on rõnga sisse lõigatud väike avarus, mis on veidi laiem kui needivarda läbimõõt. Süda saab vabalt mööda tervet rõngast liikuda. Loomulikult gravitatsioon teeb oma töö ja enamuse ajast veedab südameke rõnga allosas.
Rõngast on võimalik avada ja sulgeda kergelt painutades selle kaht otsa eri suunas ning - kui ehe on ilusti paigas - painutades neid tagasi algasendisse. Seda rõngast on võimalik kasutada paljude erinevate needistuste puhul - siin on ainult tähtis see, et rõnga mõõtmed sobiks kokku sinu augu suurusega. Pane tähele, et kui sa tellid 8mm diameetriga rõnga, siis on needivarda paksuseks 1.0mm. Valides 10mm diameetriga mudeli tuleb varda paksuseks 1.2mm.
Nii rõngas kui ka südameke on saadaval sinu soovitud värvis, mis on valitav ülevalpool. Kahjuks pole võimalik kombineerida kahte värvi omavahel - ainus viis, kuidas sa võiks, teoreetiliselt, seda teha, on tellida kaks eri värvis ehet ning vahetada omavahel neil olevad südamekesed. 

Arvustused

0

5.007 hinnangut

 • Rating

  0

  Really bad

  I got this in silver and it fit well, no problems there. Two weeks after I started using it, the little heart had lost it's color and turned bronze. Not worth your money.

  Written by

 • Rating

  0

  Bof

  Beau bijoux. Malheureusement le coeur n'est pas en acier. À changer de couleur au bout d'une semaine. Passé de doré à gris usé en quelques jours.

  Written by

 • Rating

  0

  Suloinen!

  Tilasin näitä kaksi, ajattelin että kiva jos käy nenään, muuten laitan korvan lehteen. Nenään oli todella liian iso. Korvanlehteen sain laitettua nämä korut, kun ensin venytin korvanlehden lävistyksiä vähän suuremmiksi. Tämä sydänkoru on hyvin kevyttä metallia. Tuntuu huomaamattomalta, ja ihoni sietää lävistykset hyvin, mitään allergiaoireita ei ole tullut. Ovat nätit, tykkään kovasti. Pientä miinusta siitä, että sydän kääntyy helposti väärinpäin, eli terävä alakärki osoittaa ylöspäin. Ja renkaan päiden liitoskohta näkyy, siinä on pieni rako, eli joutuu aina asettelemaan piiloon, jos on kääntynyt. Itselleni nämä ovat hyvänmielenkoruja silti.

  Written by

 • Rating

  0

  Un piercing dulce

  Super drăguț când inimioara alunecă înainte și înapoi. Am cumpărat doua seturi din aur și argint cu inimioare diferite la ambele. Așa că am unul de argint cu inimă din aur si celălalt invers, aur cu inimă de argint. În special cel auriu arata super tare in ureche in varful helix-ului. Si sunt foarte usor de inchis, daca nu ai degete tepene :))

  Written by

 • Rating

  0

  hea neet

  päris hea neet väikese südamekesega ostsin 2 erinevat hõbedase ja kuldse ja nüüd saan südameid nendel vahetada ühte kannan ühte oma helix augus ja teist ülemises augus neid on päris lihtne avada ja sulgeda ka

  Written by

 • Rating

  0

  aranyos orr piercing

  nagyon cuki ahogy a kis szív előre hátra tud mozogni kettőt vettem egy aranyt és egy ezüstöt és kicseréltem a szívet rajtuk úgyhogy az ezüst arany szívvel, az arany ezüst szívvel van. a fülemben használom a hélixnél. Könnyű feltenni is, anélkül hogy megfájdulna az ujjam

  Written by