BODYMOD JÕULUKALENDER

Uus pakkumine iga päev

100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngas, mis kaunistatud pealuuga

SKU: Ring-82

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Kinnise kuuliga rõngas

Asetus: Forward helix, Naba, Conch, Frenum, Hafada, Helix, Kõrvanibu, Lorum, Nibu, Septum

Rõnga diameeter: 12 mm.

Materjal: Kirurgiline teras

Kuuli suurus: 8 mm.

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Pealuu

Sekundaarne materjal: Messing

Kirjeldus

Pole olemas asja, mis näeks lahedam välja, kui see vinge rõngas, mis on sisuliselt hobuseraua kujuline ning kaunistatud väikse pealuuga, mis klikitakse paika kahe kuuli vahele. Koheselt, kui ehe on paika klikitud, võib seda kasutada paljudes erinevates kohtades.
See on multi-otstarbega ehe, mida saab kasutada, näiteks, kulmuneedina, septum needina, kõrvaneedina või nibuneedina. Võimalusi on palju ning piire paneb paika vaid su kujutlusvõime ning ehte ja augu mõõtmete omavaheline sobivus.

Sa võid soetada selle ehte kahes erinevas traadipaksuses: 1.2mm ja 1.6mm. Siin on, loomulikult, kõige tähtsam tellida just see traadipaksus, mis sobib täpselt sinu auguga kokku. Kui sa tellid 1.2mm paksusega rõnga, siis on hobuseraua otstes olevate kuulide suuruseks 3mm ja kui sa valid 1.6mm oma, siis on kuulide suuruseks 4mm.

Arvustused

0

4.0013 hinnangut

 • Rating

  0

  Zniesmaczony

  Sam wygląd ok. Czaszki natomiast się przebarwiają i uczuliły mnie. Dodatkowy materiał to mosiądz właśnie na czaszce.

  Written by

 • Rating

  0

  Úžasný produkt

  Velmi dobrá cena. Můžete jej nosit i bez lebky a pořád vypadá skvěle. Lebka je trochu velká a těžká, ale až tolik to nevadí. Je i trochu obtížné odšroubovat kuličku, trvalo mi to asi půl hodiny. Jinak je to ale fakt super produkt.

  Written by

 • Rating

  0

  Un produs fantastic

  Preț foarte bun pentru această bijuterie. Poate fi folosit cu și fără craniu la fel de bine. Cu toate acestea, devine un pic cam greu și foarte dur + mare cu craniul înăuntru, dar dă o imagine bună. Cu toate acestea, este dificil să re-înșurubați bila mică și vă mă ia o jumătate de oră. Dar altfel, este un produs foarte bun.

  Written by

 • Rating

  0

  Lahe toode

  Hea hind ja ilus ehe. Saan kasutada koos pealuuga ja ilma selleta. Ainult natuke raske on seda kokku tagasi panna, võttis mul oma pool tundi :D

  Written by

 • Rating

  0

  Fantasztikus piercing

  Nagyon jó az ára. A koponya nélkül is leeht használni. Kicsit nehéz, és kicsit túl vastag, de jól néz ki. De nehéz a ksi golyót újra rácasvarni, félórámba telt. Amúgy szép ékszer.

  Written by

 • Rating

  0

  Produit fantastique

  Rigtig god pris for smykket. Kan bruges med og uden dødningehovedet lige godt. Bliver dog lidt tungt og meget voldsomt + stort med hovedet i, men giver en god vibe. Det er dog svært at skrue den lille kugle på igen, og tog mig en halv time. Ellers rigtig godt produkt. Tres bon prix pour un bijou. `Peut etre utilisé avec ou sans la tete de mort et c'est aussi bien. Je trouve que c'est un peu lourd et un peu violent avec la tete de mort mais je trouve que sa donne un bon vibe. C'est un peu difficile de mettre la boule dessus et sa ma prit une demi heure a reussir. Sinon tres bon produit.

  Written by