Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga

Laos
€5,90

Kuuliga rõngad on ülimalt mitmekülgsed ehted, mida saab kasutada paljudes erinevates needistustes. Seda, loomulikult, senikaua, kuni ehte mõõtmed sobivad kokku augu suurusega. Siin olevat ehet võib kanda ninas, kõrvas, kulmus jne. Asukoht on sinu valida sõltuvalt sellest, kus sinu arvates see rõngas saab olema kõige kaunim.
Ehtel on kuuliks südamekujuline kivi. Kivikesega kuul on rõnga küljes tänu pisikestele süvendikele kuulis endas: rõnga otsad suruvad kahelt poolt nende vastu, mille tõttu on kuul survega paigal hoitud. Suureks eeliseks selle ehte puhul on see, et mainitud kuulis olevad süvendikud on nii kuuli külgedel kui ka otstes, mille tõttu on võimalik seda kivikesega kuuli kanda nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Tänu sellele on võimalik südamekese suunda veidi kontrollida nign vajadusel muuta sõltuvalt sellest, kus ja kuidas sa seda rõngast kannad.
Ehe on toodetud kirurgilisest terasest ning, nagu sa võisid juba märgata toote piltidelt, on saadaval mitmes erinevas variandis. See on tänu ehet katvale pealiskihile, mis tähendab, et sul on rohkelt värvivalikuid, mille vahel valida. Näiteks, sa võid tellida endale kuldse mudeli. Samuti on sul võimalik valida südamekujulise kivikese värvi, needivarda läbimõõdu ning rõnga diameetri. Kuuli suurus varieerub sõltuvalt rõnga diameetrist: näiteks 10mm ehte diameetri puhul on kuuli suuruseks 3mm, sel ajal kui 12mm diameetriga ehte puhul on selleks 5mm.
Detailid
SKU Ring-131
Kinnituse liik Kinnituskuuliga
Tüüp Kuuliga rõngasneet
Materjal Kirurgiline teras
Kivi tüüp Tsirkoon
Katte tüüp Tavaline kate
Ühikute arv 1 TK
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga
Sinu hinnang
Seotud tooted