SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga-22%

5,38 € Alates 6,90 € -22%
Laos

Kuuliga rõngad on ülimalt mitmekülgsed ehted, mida saab kasutada paljudes erinevates needistustes. Seda, loomulikult, senikaua, kuni ehte mõõtmed sobivad kokku augu suurusega. Siin olevat ehet võib kanda ninas, kõrvas, kulmus jne. Asukoht on sinu valida sõltuvalt sellest, kus sinu arvates see rõngas saab olema kõige kaunim.
Ehtel on kuuliks südamekujuline kivi. Kivikesega kuul on rõnga küljes tänu pisikestele süvendikele kuulis endas: rõnga otsad suruvad kahelt poolt nende vastu, mille tõttu on kuul survega paigal hoitud. Suureks eeliseks selle ehte puhul on see, et mainitud kuulis olevad süvendikud on nii kuuli külgedel kui ka otstes, mille tõttu on võimalik seda kivikesega kuuli kanda nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Tänu sellele on võimalik südamekese suunda veidi kontrollida nign vajadusel muuta sõltuvalt sellest, kus ja kuidas sa seda rõngast kannad.
Ehe on toodetud kirurgilisest terasest ning, nagu sa võisid juba märgata toote piltidelt, on saadaval mitmes erinevas variandis. See on tänu ehet katvale pealiskihile, mis tähendab, et sul on rohkelt värvivalikuid, mille vahel valida. Näiteks, sa võid tellida endale kuldse mudeli. Samuti on sul võimalik valida südamekujulise kivikese värvi, needivarda läbimõõdu ning rõnga diameetri. Kuuli suurus varieerub sõltuvalt rõnga diameetrist: näiteks 10 mm ehte diameetri puhul on kuuli suuruseks 3 mm, sel ajal kui 12 mm diameetriga ehte puhul on selleks 5 mm.
Detailid
NimiRõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga
SKURing-131
Kinnituse liikCaptive bead ring
TüüpKinnise kuuliga rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Septum, Naba, Nibu
MaterjalKirurgiline teras
Kivi tüüpTsirkoon
Katte tüüpStandard kate
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga
Sinu hinnang
Rõngasneet kuuli ja südamekujulise kiviga