25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Septum neet kaunistatud keerudisaini ja nelinurkse kivikesega

12,90 €
Laos

Kui sa oled septum needistuse uhke omanik, siis see ultra-peenike klikkeriga (clicker) septum on sinu jaoks lausa must-have! Siis sa saad endale ehte, mis on nii elegantne kui ka pilgupüüdev. Kujundus on stiilne, aga mitte liialt tagasihoidlik ning ehe on piisavalt suur, aga mitte priiskav. Sellel on kaunid detailirohkem keerud ilusate säravate kivikeste vahel, mis on saadaval mitmes erinevas värvis.
See on klikkeriga septum, mis tähendab, et selle avamiseks ning sulgemiseks on vaja ühte lihtsat väikest klikki. Väike needivarras klikitakse kas üles või alla sõltuvalt sellest, kas ehe on avatud või suletud. Needivarras on kumera kujuga, mis on veidi parem, kui täiesti sirge varras. Tänu sellele ei istu ehe liialt n.ö. nina sees, vaid on äärele lähemal. Seega, kaunis keerdudega ja kivikestega ehitud poolkaar jääb täpselt sinu nina alla.
Keskel olev kaunis kivike on ruudu kujuline ning tipuga üles poole suunatud. Sellest mõlemal pool on kaks väiksemat ümmargust kivikest - kogu see kooslus annab ehtele viimistletud ning lõpetatud mulje. Nii kivikesed kui ka ehte struktuur on saadaval mitmes erinevas värvis. Nii sa saad tellida hämmastavalt kauni septum needi ehte, mis on täielikult sinu isikliku maitse järgi.
Detailid
NimiSeptum neet kaunistatud keerudisaini ja nelinurkse kivikesega
SKUNose-111
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikLiigendiga
TüüpSeptumklikker
AsetusSeptum
Pikkus8 mm.
Rõnga diameeter10 mm.
MaterjalKirurgiline teras
Ühikute arv1 tk
Sekundaarne materjalMessing
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Septum neet kaunistatud keerudisaini ja nelinurkse kivikesega
Sinu hinnang
Septum neet kaunistatud keerudisaini ja nelinurkse kivikesega