100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Imię: Sisekeermega labret neet viieõielise lillega

SKU: Labret-120

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Sisekeermega

Tüüp: Labret

Asetus: Angelbite, Forward helix, Conch, Helix, Kõrvanibu, Alumine labret, Madonna, Medusa, Snakebite, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Kivi tüüp: Tsirkoon

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lill

Sekundaarne materjal: Messing

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Nagu sa võid nimest juba ka arvata, tegu on kauni lillega, mis on kaunistatud säravate kivikestega. Tegelikult on lilleõiteks just needsamad pisara-kujulised klaarid kivikesed, mis sädelevad iga kord, kui valguskiir neid puudutab.
Lill on tehtud messingust ning kaetud pealiskattega, et see oleks sama värvi, mis ülejäänud ehe. Kuna ehe on saadaval erinevates värvides, siis on ka pealiskatted erinevad, et lillest kaunistus sobiks igal juhul kokku needivardaga. Näiteks, kui sa valid punasest kullast labreti, siis, jah, ka lill on kaetud punase kullaga. Samas pane tähele, et kivid jäävad alati värvitult klaariks.
Needivarras on kirurgilisest terasest ning see on sisekeermega varustatud. Tänu sellele sa saad ehet paigaldada nii, et sa ei riski oma needistuse kahjustamisega. Labret neet on saadaval mitmes erinevas pikkuses. Kuna ehet saab kanda mitmes erinevas needistuses, siis võimalus valida sobiv pikkus kulub alati marjaks ära. See laseb sul valida ideaalse ehte oma keha jaoks.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!