-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Südamekujuline kõrvaneet kaunistatud kivikestega

SKU: Ear-29

Needivarda läbimõõt: 1.2 mm.

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Kõrvaneet

Asetus: Forward helix, Daith, Helix

Materjal: Messing

Kivi tüüp: Tsirkoon

Kas toode on liimitud? : Ja

Kõrgus: 12 mm.

Katte tüüp: Standard kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Süda

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
Needid ja südamekesed on alati olnud kaunis paar ning see ehe on sellest üks parim tõend! Ehe oma kuju poolest meenutab väikest südant, mis on valmistatud ühtsest metalli tükist. Selle südame sisemised mõõdud on laius 9 mm ja kõrgus 9 mm. Südame otste vahele on jäetud väike vahe, et oleks võimalik ehe needistusse paigaldada otsi eri suunas väänates. Kui ehe on paigaldatud, siis kergelt painuta otsad tagasi algasendisse ning usu meid, ehe jääb sinna ideaalselt püsima.
Ehte vasak äär on kaetud 10 väikse kivikesega. Pane tähele, et kivikesed on nähtavad vaid ühelt poolt, seega ei ole võimalik ehet lihtsalt ümber pöörata.
Sina saad valida erinevate kivikeste värvide vahel. Sama käib ka ehte metalli kohta. Seda sa võid teha üleval olevas menüüs, kus sa võid luua endale meelepäraseid kivikeste ja metalli kombinatsioone. Samas pane tähele, et mitte kõik kivikeste värvivariandid on saadaval erinevatest metallidest mudelite puhul. 
Ehte nimeks on kõrvaneet, aga sa võid seda kanda ka teistes needistustes. Kõige populaarsem kasutusviis on daith, helix ja tragus needina. Daith neeti samuti tuntakse migreenivastase needina.  

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!