SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Titaanist push-in labret kividest lillega

21,90 €
Laos

Labret on väga mitmekülgne ehe, kuna seda saab kasutada erinevates augustustes. Tänu ehte allosas asuvale plaadile sobib see ideaalselt huuleneediks, kuna seal ei ole hammaste vastu puutuvat palli. Plaat tähendab ka seda, et kasutatud ruum on minimaalne. Pealegi on plaadi läbimõõt vaid 2,5 mm ja paksus 0,8 mm, mis on väga väike.

Samamoodi sobib see ehe ka kõrvaaugu jaoks, eriti tragusele, sest kõrva kuulmekäigu ees ei tohiks olla suurt kohmakat kuuli. Siin on plaat jälle ideaalne. Kuid nagu juba mainitud, võib seda kasutada ka teistes kõrvaaukudes, näiteks helix, eesmine helix või lihtsalt kõrvanibus.

Ehe on valmistatud titaanist, mis on materjal, mida ka sinu augustaja kasutab, kui sind augustatakse. Seega võid seda ehet kasutada värskes neediaugus või esmakordselt kantava ehtena. Alati on veidi põnevam kasutada kaunistusega ehteid, mitte lihtsat kivita palli.

Labreti ülaosa koosneb seitsmest pisikesest kivist, mis koos moodustavad väikese lille -- ilusa lille, millel on kuus kroonlehte ja keskne kivi. Kivide värvi saad ise valida. Lille tagaküljele on paigaldatud väike nõel, mis toimib lukustajana. Saad nõela lihtsalt välja tõmmata, sisestada selle läbi oma needistuse ja seejärel suruda nõela uuesti varda sisse. Nõel istub pinge all varda sees. Kui sa paned seda mitu korda sisse ja välja, võib juhtuda, et see muutub aja jooksul lihtsamaks. Kuid ära muretse! Seda saab hõlpsasti parandada, kui paned ülemise poole varda sisse ja annad sellele kerge painutuse. See muudab nõela pinge vardas jälle tugevamaks.

Lille läbimõõt on umbes 5 mm. Varda jämedus on 1,2 mm ja pikkus 8 mm.

Detailid
NimiTitaanist push-in labret kividest lillega
SKULabret-81
Needivarda läbimõõt1.2 mm.
Kinnituse liikPush-in
TüüpLabret
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Alumine labret, Madonna, Medusa, Angelbite, Spiderbite, Snakebite
Pikkus8 mm.
MaterjalTitaan
VärvusHõbe
Kivi tüüpTsirkoon
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Titaanist push-in labret kividest lillega
Sinu hinnang
Titaanist push-in labret kividest lillega