Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-25%

Titaanist rõngas liigendiga

€8.18€10.90
-25%
0

Värvus:

MustKuldHõbePunane kuld

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.7 mm.8 mm.9 mm.10 mm.11 mm.12 mm.14 mm.16 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.1.2 mm.1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Titaanist rõngas liigendiga

SKU: Ring-117

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Hinge kinnitusega rõngasneet

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Naba, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Nibu, Ninasõõr, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Titaan

Katte tüüp: PVC kate

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

Luba meil sulle teada anda, et see rõngas on kaalult sama kerge kui seda on kasutada. Ühelt poolt, mida suurem suurus, seda lihtsam on seda avada. Samas teisest küljest, mida väiksem on diameeter ning paksem needivarras, seda raskem on rõngast lahti teha ja kinni panna. Seetõttu soovitame me, et sul oleks rõngaavaja või rõngasulgur igaks juhuks käepärast. Need kõik leiad sa meie veebipoes Töövahendite kategooriast ning sa avastad, kui tihti sa neid kasutama hakkad, kui sa otsustad selle pisikese investeeringu teha. 

Suure tõnäosusega ei leia sa paremat rõngast kui see siin, seda nii ehte kvaliteedi kui ka mugavalt kasutatava disaini tõttu.  Titaan on ilma kahtluseta kõige parem materjal sinu neediaugule ja sa võid seda kasutada ka uutes needistustes. Titaan ei sisalda niklit ning on just seetõttu ideaalne ka neile, kes kannatavad nikliallergia all.

Rõngas, nagu sai ka juba mainitud, on saadaval mitmes erinevas suuruses, seega vali suurus, mis sobib sinu augustusega ülalolevast valikust. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!