OSTA 2, MAKSA 1 EEST

25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

14-karaadiest kullast lihtne rõngas

43,90 €
Laos

Keep it simple! on just see sõnum, mida antud rõngas kandmisel välja saadab. Rõngal puudub sulgemismehhanism nagu näiteks kinnituskuul, hinged või muu peen värk. Ehe koosneb vaid ühest 14-karaadise kulla tükist, mida on väikse vahega ümmarguseks ringiks vormitud - seda selleks, et sul oleks ikka võimalus ehe nii sisse panna kui ka välja saada. Me andsime endast kõik, et see vahe nii väikseks kui võimalik teha, seega on päriselus kahe rõnga otsa vaheline distants veidi väiksem, kui üleval oleval pildil näha on. Pildistamise tarvis me tegime vahe suuremaks, et paistaks ikka välja, et avarus on olemas - kui sa ehet käes hoiaks, vaevalt, et sa seda märkaks.
Rõngas, nagu sai ka juba mainitud, on toodetud 14-karaadisest kullast. Siin on sul võimalik valida, mis tüüpi kulda sa tahad: kas klassikalist kollast või veidi tagasihoidlikumat valget. Kõikides mudelites on kuld olemas, erinevus on vaid värvis.
Kui sa just ei ole väljaõpetatud kulassepp, siis meil tasub mainida, et täiesti puhas kuld on 24-karaadine. 24-karaadine kuld on samuti uskumatult pehme materjal. Selleks, et toota ehteid, mis on nii taskukohased kui ka kandmisel vastupidavad, peab kulda mingi muu materjaliga kokku segama. Näiteks kollase kullaga segamiseks valitakse vask.
See needirõngas on üsna multifunktsionaalne: seda saab kasutada paljude needistuste puhul. Näiteks kanna seda kõrvas: tragus, helix või muu kõrvaneedina.  Samuti saab seda kasutada  nina- ja/või huuleneedina. Teisisõnu, kõik sõltub sellest, kas augu suurus langeb kokku needi mõõtudega. Sa saad valida mõõte üleval olevast rippmenüüst, samuti ka kulla värvi.
Rõngas avatakse selle otsi eri suunas keerates, et see võtaks twister-tüüpi rõngastele sarnanev kuju. Otsi ei tohi üksteisest eemale tirida, luues C-tähe kujuline vorm, kuna see kahjustab rõnga kuju jäädavalt.
Detailid
Nimi14-karaadiest kullast lihtne rõngas
SKURing-110
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Labia, Clitoris hood
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:14-karaadiest kullast lihtne rõngas
Sinu hinnang
14-karaadiest kullast lihtne rõngas