OSTA 3, MAKSA 2 EEST

Kehtib kassas automaatselt

14-karaadiest kullast lihtne rõngas

Materjal:

14k kuld14k valge kuld14k roosa kuld

Valige suurus

Rõnga diameeter:

6 mm.8 mm.10 mm.

Needivarda läbimõõt:

0.8 mm.1 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: 14-karaadiest kullast lihtne rõngas

SKU: Ring-110

Kinnituse liik: Painutatav

Tüüp: Sujuv rõngas

Asetus: Forward helix, Anti-tragus, Clitoris hood, Conch, Daith, Helix, Labia, Kõrvanibu, Ninasõõr, Rook, Snug, Tragus

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kirjeldus
Keep it simple! on just see sõnum, mida antud rõngas kandmisel välja saadab. Rõngal puudub sulgemismehhanism nagu näiteks kinnituskuul, hinged või muu peen värk. Ehe koosneb vaid ühest 14-karaadise kulla tükist, mida on väikse vahega ümmarguseks ringiks vormitud - seda selleks, et sul oleks ikka võimalus ehe nii sisse panna kui ka välja saada. Me andsime endast kõik, et see vahe nii väikseks kui võimalik teha, seega on päriselus kahe rõnga otsa vaheline distants veidi väiksem, kui üleval oleval pildil näha on. Pildistamise tarvis me tegime vahe suuremaks, et paistaks ikka välja, et avarus on olemas - kui sa ehet käes hoiaks, vaevalt, et sa seda märkaks.
Rõngas, nagu sai ka juba mainitud, on toodetud 14-karaadisest kullast. Siin on sul võimalik valida, mis tüüpi kulda sa tahad: kas klassikalist kollast või veidi tagasihoidlikumat valget. Kõikides mudelites on kuld olemas, erinevus on vaid värvis.
Kui sa just ei ole väljaõpetatud kulassepp, siis meil tasub mainida, et täiesti puhas kuld on 24-karaadine. 24-karaadine kuld on samuti uskumatult pehme materjal. Selleks, et toota ehteid, mis on nii taskukohased kui ka kandmisel vastupidavad, peab kulda mingi muu materjaliga kokku segama. Näiteks kollase kullaga segamiseks valitakse vask.
See needirõngas on üsna multifunktsionaalne: seda saab kasutada paljude needistuste puhul. Näiteks kanna seda kõrvas: tragus, helix või muu kõrvaneedina.  Samuti saab seda kasutada  nina- ja/või huuleneedina. Teisisõnu, kõik sõltub sellest, kas augu suurus langeb kokku needi mõõtudega. Sa saad valida mõõte üleval olevast rippmenüüst, samuti ka kulla värvi.
Rõngas avatakse selle otsi eri suunas keerates, et see võtaks twister-tüüpi rõngastele sarnanev kuju. Otsi ei tohi üksteisest eemale tirida, luues C-tähe kujuline vorm, kuna see kahjustab rõnga kuju jäädavalt.

Arvustused

0

0.008 hinnangut

 • Rating

  0

  Precioso

  Era reacia a llevar oro amarillo y, sin embargo, me ha encantado. El color es precioso al ser de 14K. Muy fácil de poner.

  Written by

 • Rating

  0

  Så glad for den!

  Jeg har været så glad for denne næsering, som jeg har haft i et lille halvt års tid. Det eneste lille “men” er dog bare, at den er lidt svær at lukke i, men det betyder til gengæld, den sidder ekstra godt fast og ikke har i sinde at falde ud

  Written by

 • Rating

  0

  Endless ring oro giallo, bello e semplice

  Anneau très simple à manipuler et à insérer. J'ai changé mon piercing de nez (narine) seule, pour la première fois après 1an. Parfait si vous avez peur d'avoir des réactions allergiques, en Or 14K.

  Written by

 • Rating

  0

  Kolejny super kolczyk

  Drugi zakup kolczyka, tym razem 1/8 mm, do septum. Oczywiście strzał w dziesiątkę. Duży plus to wygładzone brzegi w miejscu łączenia kółka, dzięki temu nie kaleczy kanału przekłucia przy zakładaniu. Super! No i expres przesyłka, do Pl szło 6 dni. Polecam zakupy na bodymod!

  Written by

 • Rating

  0

  Hyvä

  Peruskoru, joka sopii moneen.

  Written by

 • Rating

  0

  Super kolczyk, praktycznie do wszystkich rodzajów przekłuć.

  Bardzo dobry kolczyk, który kupiłam do przekłucia ust - środek dolnej wargi. Właśnie takiego kolczyka szukałam! Jest tak elastyczny by móc wygodnie go założyć, ale na tyle twardy, ze podczas zwykłego noszenia/jedzenia/spania nic się z nim nie dzieje (ze względu na złoto, z którego jest wykonany, bałam się odkształceń), poza tym nie podrażnia ust, a jak się dobrze go domknie to właściwie nie widać, w którym miejscu jest w kółku przerwa. Świetny produkt, polecam serdecznie!

  Written by