25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Türkiissinisest kivist tahukestega plug

5,90 €
Laos

Orgaanilised materjalid, nagu näiteks sarv, luu, kivid, on alati olnud populaarsed. Siin BodyMod veebipoes me arvame, et see on unikaalse väljanägemise tõttu, mida looduslikud materjalid tagavad. See kaunis plug on antud asjaolu heaks näiteks.
Plug-i materjaliks on mineraal nimega hovliit (howlite), mis on looduses kas valge või hall mustade triipudega. Ehet on värvitud, et see meenutakse türkiisi (turqoise). Samas, mõned hallikad kõrvaltoonid võivad olla plug-is märgatavad.
Eelnevalt mainitud mustad triibud on kõik omanäolised, seega sa saad ehte, mis on 100% unikaalne. Samal põhjusel me ei saa sulle saata kahte absoluutselt identset plug-i - alati saab olema väike värvivahe sees. Mõnedel juhtudel sa võid saada mustade triipudeta plug-i, mis on lihtsalt tervenisti türkiissinine.
Plugi kivi on faasitud - seda sõna sa oled ehk varem kuulnud, kui jutt käis teemandist ja selle lõikest. Üldiselt see tähendab seda, et kivi pinda on erinevate nurkade alt lõigatud. Tänu sellele näeb ehe ekstravagantsem välja, kui valgus sellele eri nurkade alt langeb. 
Nii et kui sa tahad miskit unikaalset oma venituse jaoks, siis see kordumatu pooleldi autentne plug on sinu jaoks lausa ilmselge valik.
Pane tähele, et see plug on meie veebipoes samuti saadaval ka mitte faasitud mudelina, mis tähendab, et ehe pind on täiesti sile. Viska sellele kindlasti pilk peale!
Detailid
NimiTürkiissinisest kivist tahukestega plug
SKUPlug-79
TüüpPlug
MaterjalKivi
VärvusTürkiis
SügavusVarieerub
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Türkiissinisest kivist tahukestega plug
Sinu hinnang
Türkiissinisest kivist tahukestega plug