Bodymodi Advendikalender
Vaata tänast pakkumist
-20%
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 18.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Product Name: Hinge kinnitusega titaanist rõngas väljapoole suunatud kivikestega

SKU: Ring-45

Kinnituse liik: Liigendiga

Tüüp: Hinge kinnitusega rõngasneet

Asetus: Forward helix, Anti-tragus, Naba, Conch, Helix, Kõrvanibu, Ninasõõr, Rook, Snug, Tragus

Materjal: Titaan

Kivi värvus: Läbipaistev

Kivi tüüp: Tsirkoon

Katte tüüp: PVC kate

Ühikute arv: 1 tk

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus
See neediehe õhkab kvaliteedist kohe, kui seda näed ja katsud. Sa tunned kohe, et see on väga kerge, mis annab märku, et tegemist on titaaniga. Isegi kui neediehted on tavaliselt väikesed ja kerged, tunned sa väga hõlpsalt raskuse vahet, kui sul on ühes käes titaanist ehe ja teises käes kirurgilisest terasest ehe. Titaan on palju kergem ja seetõttu kandmiseks palju mugavam. 
See rõngas on saadaval mitmetes erinevates värvides. Läikiv hõbedane mudel ei ole värvitud, see on lihtsalt titaani värvi -- Natuke tumedam kui kirurgiline teras. Ülejäänud mudelid on PVD kattega, see on värvimistehnoloogia, mis kestab kauem kui tavaline katmine. 
Rõngad on saadaval erinevates suurustes või jämedustes ja samuti ka erinevate diameetritega. See tähendab, et tõenäoliselt leiad sa omale ehte, mis sobib sinu needistusele. Sa võid seda kasutada oma kõrvas, tragus, helix või daith needina. Samuti saad kanda seda ninarõngana oma ninasõõrmes või septumis. 
Rõnga välisküljel leiad sa väiksed läbipaistvad kivikesed. Need on paigutatud nagu pärlid nööri peal, rõnga välisküljel, mis on nähtaval. Varras on hingega ühe otsa küljes ja sa saad hõlpsalt seda klikiga avada ja sulgeda. 

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!