25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Titaanist sirge neet sisekeermega-25%

Pakkumine lõppeb ...
6,68 € Alates 8,90 € -25%
Laos
Pakkumine lõppeb ...

See on täiuslik ehe neile, kes ei ole kvaliteedi ega hea kujunduse osas järeleandlikud. Tutvustame sirget neeti puhtast titaanist, mis on parim materjal ehete valmistamiseks. See on puhas, turvaline ja nii vastupidav materjal, et seda kasutatakse kirurgilistes implantaatides. 

See on 100% niklivaba metall, mis aja jooksul ei roosteta ega rikne. Lisaks ei kaota ehe ka oma erehõbedat värvust, kui kasutada neetide hooldusvahendeid. Kas saab enam paremaks minna?

See sirge neet koosneb sisemise keermega vardast ning kahest tavalisest ümarast kuulikesest. Saad seda olenevalt suurusest kanda mitmetes kehaaugustustes. Valikus on kaks erinevat jämedust ja mitu erinevat pikkust. Kui soovid seda neeti kanda näiteks keeles, on see selleks väga hea valik, sest ehe on sisemise keermega. Kuid see pole veel kõik: ehte hea kvaliteet teeb selle sobivaks sellistele augustustele, mis nõuavad õremaid ehteid, näiteks nibu- või genitaalneedistused.

Nagu näed, saad seda mitmekülgset neeti tänu heale disainile ja kvaliteedile kanda paljudes erinevates kehaaugustustes. Ära kõhkle ning lisa see enda ostukorvi; sinu augustustele meeldiks see kindlasti! 

Detailid
NimiTitaanist sirge neet sisekeermega
SKUBarbell-162
Kampaania-25%
Kinnituse liikSisekeermega
TüüpBarbell
AsetusKõrvanibu, Helix, Forward helix, Bridge, Keel, Nibu
MaterjalTitaan
Ühikute arv1 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Titaanist sirge neet sisekeermega
Sinu hinnang
Titaanist sirge neet sisekeermega