25% soodsamalt kõrvaehted

Uus pakkumine iga päev

Uus pakkumine iga päev

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...

Lõputa keerudisainiga lihtne rõngas-25%

Pakkumine lõppeb ...
2,18 € Alates 2,90 € -25%
Laos
Pakkumine lõppeb ...

Siit leiad sa teistest erineva versiooni populaarsest otseta rõngast. Meie tavaline otseta rõngas koosneb ühest metalltraadist, mille otsad on üksteisega tihedalt vastastikku. Selle versiooni puhul on kasutatud kahte mellist osa, mis on üksteise ümber keeratud, saavutades punutise ilme. Otstele on keevitamise käigus antud toredalt ümmargune kuju, et säästa kandjat neediehte sisestamisel ja et hoida kaks metalltraati koos, vältides palmiku lahti tulemist.
Rõnga otsi on võimalik n.ö. avada, et ehe auku paigutada, kuid me soovitame seda teha otsi eri suunas üksteisest eemale keerates, tekitades spiraali kuju, siis ei ole riski rõngast deformeerida.
Rõngas on saadaval kolmes populaarses värvis: metaljas, must ja kuldne. Lisaks värvile on võimalik valida ka erinevate diameetrite ja needivarda läbimõõtude vahel, kusjuures jäemedusega kuni 1,6 mm.
Seda rõngasneeti on võimalik kanda peaaegu kõikides needistustes senikaua, kuni augu mõõtmed sobivad kokku ehte mõõtmetega. Kasuta seda, näiteks, huule- või tragus needina.
Detailid
NimiLõputa keerudisainiga lihtne rõngas
SKURing-105
Kampaania-25%
Kinnituse liikPainutatav
TüüpSujuv rõngas
AsetusKõrvanibu, Tragus, Helix, Forward helix, Conch, Daith, Rook, Snug, Anti-tragus, Ninasõõr, Septum, Alumine labret, Angelbite, Spiderbite, Snakebite, Labia, Clitoris hood
MaterjalKirurgiline teras
Katte tüüpAnodeeritud
Ühikute arv1 tk
Kas ehe on kattega?Jah, terve ehe on
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Lõputa keerudisainiga lihtne rõngas
Sinu hinnang
Lõputa keerudisainiga lihtne rõngas