-50%

Rõngasneet kinnise kuuli ja opaaliga

Värvus:

MustPunane kuld

Kivi värvus:

Lilla

Valige suurus

Rõnga diameeter:

10 mm.

Needivarda läbimõõt:

1.6 mm.
100-päevane tagastusõigus

100-päevane tagastusõigus avamata kaubale

Käitlemine samal päeval

Tellimused, mis tulevad sisse enne kella 16.00 (esmaspäevast-reedeni) pannakse teele samal päeval.

Üksikasjad

Nimi: Rõngasneet kinnise kuuli ja opaaliga

SKU: U-Ring-147

Kinnituse liik: Captive bead ring

Tüüp: Barbell

Asetus: Angelbite, Forward helix, Anti-tragus, Naba, Clitoris hood, Conch, Daith, Frenum, Hafada, Helix, Labia, Kõrvanibu, Lorum, Alumine labret, Nibu, Rook, Septum, Snakebite, Snug, Spiderbite, Tragus

Materjal: Kirurgiline teras

Kivi tüüp: Sünteetiline opaal

Kas toode on liimitud? : Ja

Katte tüüp: Anodeeritud

Ühikute arv: 1 tk

Disain: Lihtne

Kas ehe on kattega?: Jah, terve ehe on

Kirjeldus

See neet näeb välja nagu tavaline kinnise kuuliga rõngasneet ainult, et selle kuul on silindriline, mitte ümar. Seetõttu näeb kinnituskuul välja veidi lamedakujulisem. See tähendab ka seda, et kui rõngas on naha vastas, on kivike suunaga eemale. Kuna naha vastas olev kuuli osa on lame, on silinder suunatud väljapoole. 

Rõngas on saadaval mitut erinevat värvi, diameetrit ja paksust. Ei ole võimalik aga valida kuuli suurust, sest see muutub proportsionaalselt rõnga mõõtmetele - valida ei saa 6 mm paksust rõngas 3 mm suuruse kuuliga; kuul peab olema suurem kui rõnga paksus. 

Väiksemate paksusega rõngastel on silindrit lihtne kinnitada ja lahti teha. Jämedamatel rõngastel võib olla hea mõte kasutada rõngaavajat, sest väikse diameetriga jämedat rõngast võib olla raske avada. Silindril on kaks täket, kuhu saab rõnga otsad vajutada. 

Varem mainitud opaal ei ole päris vääriskivi, sest need on liiga õrnad ning ei sobi hästi neetidele. Sellel kinnise kuuliga rõngal on sünteetiline opaal, mis on palju vastupidavam. Samas ei ole päris vääriskiviga võrreldes erinevust märgata.

Arvustused

Arvamused veel puuduvad! Vajuta nupule paremal, et esitada üks!