SUVE SOODUSMÜÜK

100 - päevane tagastamisõigus
Saatmine alates 3,99 €. Tasuta saatmine alates 29 €
Turvalised maksed
Laadin...
%

Ühendusrõngad ripatsitele

0,48 € Alates 0,60 €
Laos

Nabaneedid (või ükskõik millised ripatsiga needid) on disainitud nii, et kui mingil põhjusel peaks ripats kuskile kinni jääma (näiteks riietesse), siis järsul tõmbamisel kukub välja ainult ripats, mitte terve ehe ei tirita koos lihaga välja. Sel põhjusel on ripatsi kinnituseks eriline väike rõngas, mis avaneb kohe, kui õnnetus peaks juhtuma.
Me saame üsna tihti kirju klientidelt, kes kaebavad, et pärast nabaneedi ostu on ripats üsna lühikese aja jooksul küljest ära tulnud. Suuremas osas juhtumites aga ilmneb, et ripats ei ole küljest murdunud, vaid see on jäänud kas teksaste külge kinni või särgi vahele, kui see kiiruga seljast ära võeti. Sel juhul ei ole tegu katkise ehtega, vaid n.ö. kaitsemehhanismi toimimisega, mis ei lase suuremal õnnetusel - naba välja tõmbamisel - juhtuda.
Kui sa oled üks neist, kelle nabaneedi ripats on ära tulnud, siis siit sa saad osta väikse paki kolme spetsiaalse rõngaga, millega sa saad oma ripatsi tagasi ehte külge panna.
Sul on võimalik valida viie erineva värvi vahel sõltudes sinu praeguse needi värvusest. Sa saad samudi valida rõnga diameetri. Enamus nabaneetidest on varustatud 4mm suuruse rõngaga, mis ehet ripatsiga ühendab. Samas meil laos on olemas ka 3mm suurune mudel.
Detailid
NimiÜhendusrõngad ripatsitele
SKUPart-18
Kinnituse liikPainutatav
TüüpLahtine rõngas
MaterjalRoostevaba teras
Ühikute arv3 tk
Kirjuta enda arvustus
Arvustatav toode:Ühendusrõngad ripatsitele
Sinu hinnang
Ühendusrõngad ripatsitele